Tervistav stuudio – Kes me oleme?

Loodus- ja rahvaravi, alternatiiv- ja täiendmeditsiini  ja manuaalteraapia keskus. Lisaks meie poolt välja valitud tervisetooted e-poes.

Asume Akadeemia 9, Pärnu ja oleme avatud E-R kell 10-18.

Tervistav Stuudio pakub:

  • tervise – ja toitumisnõustamist
  • massaaži ja manuaalteraapiat
  • loodus- ja rahvameditsiini, alternatiivteraapiaid
  • psühho- jm vaimseid teraapiaid
  • laias valikus tervisetooteid e-poes

Anname nõu ja abi – kuidas vältida terviseprobleeme ja nendest vabaneda, kui inimene annab selleks oma isikliku panuse. Meie protsessid ei ole suunatud ainult  kaebuste leevendamisele, vaid eelkõige tervenemisele ja terveks  jäämisele. Kuidas elada nii, et haigused on tundmatud.

Kõigel siin ilmas on põhjus, kuid vahel ei leia me seda kohe ja ei suuda arusaada “Miks küll mina?” – kasutades erinevaid meetodeid on võimalik kiiremini tõele lähemale jõuda. Toetame sind sel retkel omalt poolt nõu ja jõuga.

“Vahel on vaja kasvõi iga päev saada kinnitust ja toetust, et ollakse õigel teel ja ei katkestata alustatut” (H.Kullerkupp)

Igale abivajajale läheneme individuaalselt

Läheneme igale kliendile lähtudes tema isiklikest vajadustest ja individuaalsetest valikutest, eelistustest ning  anname talle arusaadavat infot.
Näiteks saab valida, kas ta  alustab lülisamba korrigeerimisega, keha puhastamisega, elundite energeetika testimisega, varjatud toiduainete talumatuse määramisega,  keha puhastamisega jääkainetest ja tervise taastamist tervisetoodetega, muutes elustiili ja toitumistavasid. Oma igapäeva ellu võib lisada toetavaid psühhoteraapia võtteid ja erinevaid massaaze, lõõgastuda ja mediteerida või kasutades loodusravi ja taimi, et vältida keemiliste ravimite kasutama hakkamist. Tahame olla abiks igale abivajajale erinevate plaanide koostamisel ja toeks järjepideval elluviimisel. Konsultatsiooni pikkuse saab klient ise määrata, sest meie aja-tabelisse võib aega broneerida vastavalt vajadusele.

Meie meeskonna sisemine motivatsioon

Kanname oma meeskonnas ideed pakkuda parimaid täiendmeditsiini (=alternatiiv) teenuseid tervise hoidmiseks ja taastamiseks, terveks olemiseks ja terveks saamiseks. Ootame ka ettepanekuid, mida nad tahaksite meilt kuulda loengu vormis ja on võimalus meie terapeute kutsuda loengut pidama.

Meie missioon

Anda soovitusi terveks olemiseks, tervise hoidmiseks, tervenemiseks ja tervise taastamiseks, austades kliendi õigust informeeritud valikutele ja arvestades kultuurilisi eripärasusi.

Meie visioon

Teenuse pakkumisest on lähtuv  tervisenõustamise, – kasvatuse ja tervise edendamise aspektid. Teeme seda üksikisiku, perekonna ja ühiskonna tasandil,  kasutades  parimaid võimalusi, meetodeid ning lahendusi kaasaegsete täiendmeditsiini ja traditsiooniliste rahvaravi  valikutest.

Meie inimesed oleme osake Loodusest ja meie elu on seotud loodusrütmidega – tõusude ja mõõnadega.

Elus kõigel on kaks poolt: rõõm/mure, tervis/haigus, sünd/surm jne.

Elujõud tuleb meie isiklikust allikast: hingamine, uni, toit, ainevahetus, taastumisprotsessid ja keha organite töö.
Meie igapäevane töö, palavikuline kiirustamine, stress, vaegliikumine, toitumine ja mõtlemine dikteerivad meile sageli sellise eluviisi, mis ei vasta meie keha loomulikele vajadustele.

Iga inimene on ainulaadne ja isikupärane s.t inimeste ainevahetus, geneetika, raku energeetika, psüühika ja vaimsus on väga erinevad. Seda kuidas elada ja “ellu jääda” peab otsustama igaüks ise.

Haigestudes kirjutab arst küll leevendava rohu, kuid mitte järgides elustiili ja terviseõpetusi, on abi lühiajaline ja hakkab arenema krooniline haigus.

Pole vaja end koormata keeruliste treeningprogrammidega, rangete dieetidega ega põhjapanevate elumuutustega, tuleks leida isiklik suutlikkuse ja vajaduste tase, õppida ennast tundma ja avastada oma tegelikud vajadused.

Terveks olemine on paljuski enda teha ja hoolida.

”Otsige iseendas ja te leiate kõik” (J.W.Goethe)

 

Jaga infot sõbraga: