Tervistav stuudio – Kes me oleme?

Meie missioon on anda soovitusi terveks olemiseks, tervise hoidmiseks, tervenemiseks ja tervise taastamiseks, austades kliendi õigust informeeritud valikutele ja arvestades kultuurilisi eripärasusi.

Meie visioon  teenuse pakkumisest on lähtuv   tervisenõustamise, – kasvatuse ja tervise edendamise  aspektist.  Teeme seda üksikisiku, perekonna ja ühiskonna tasandil,  kasutades  parimaid võimalusi, meetodeid ning lahendusi kaasaegsete alternatiivmeditsiini  valikutest.

Meie inimesed oleme osake Loodusest ja meie elu on seotud loodusrütmidega; tõusude ja mõõnadega. Elus kõigel on kaks poolt: rõõm/mure, tervis/haigus, sünd/surm jne.

Elujõud tuleb meie isiklikust allikast: hingamine, uni, toit, ainevahetus, taastumisprotsessid ja keha organite töö. Meie igapäevane töö, palavikuline kiirustamine, stress, vaegliikumine, toitumine ja mõtlemine dikteerivad meile sageli sellise eluviisi, mis ei vasta meie keha loomulikele vajadustele. Iga inimene on ainulaadne ja isikupärane s.t inimeste ainevahetus, geneetika, raku energeetika, psüühika ja vaimsus on väga erinevad. Seda kuidas elada ja ,, ellu jääda,, peab otsustama igaüks ise.

Haigestudes kirjutab arst küll leevendava rohu, kuid mitte järgides elustiili ja terviseõpetusi, on abi lühiajaline ja hakkab arenema krooniline haigus.

Pole vaja end koormata keeruliste treeningprogrammidega, rangete dieetidega ega põhjapanevate elumuutustega, tuleks leida isiklik suutlikkuse ja vajaduste tase, õppida ennast tundma ja avastada oma tegelikud vajadused. Terveks olemine on paljuski enda teha ja hoolida.

”Otsige iseendas ja te leiate kõik” (J.W.Goethe)

 ,,Tervistav Stuudio, (Akadeemia 9, Pärnu) kannab oma meeskonnas ideed pakkuda parimaid täiendmeditsiini (=alternatiiv) teenuseid tervise hoidmiseks ja taastamiseks, terveks olemiseks ja terveks saamiseks.

Anname nõu ja abi, et vältida terviseprobleeme ja kuidas nendest vabaneda, kui inimene annab selleks  oma isikliku panuse. Meie protsessid ei ole suunatud ainult  kaebuste leevendamisele, vaid eelkõige tervenemisele ja terveks  jäämisele. Kõigel siin ilmas on põhjus. Vahel me ei leia seda kohe ja ei suuda arusaada,, miks küll mina?,, kuid kasutades erinevaid meetodeid on võimalik kiiremini tõele lähemale jõuda.

Läheneme igale kliendile lähtudes tema isiklikest vajadustest ja individuaalsetest valikutest, eelistustest ning  anname talle arusaadavat infot. Näiteks saab valida, kas ta  alustab lülsamba korrigeerimisega, keha puhastamisega, elundite energeetika testimisega, varjatud toiduainete talumatuse määramisega,  keha puhastamisega jääkainetest ja tervise taastamist bioaktiivsete preparaatidega, muutes elustiili ja toitumistavasid.

Tahame olla talle siis abiks erinevate plaanide koostamisel ja toeks järjepideval elluviimisel. Vahel on vaja kasvõi iga päev saada kinnitust ja toetust, et ollakse õigel teel ja ei katkestata alustatut. Konsultatsiooni pikkuse  saab klient ise määrata, sest meie aja-tabelisse võib aega broneerida vastavalt vajadusele. Alustame tööpäeva kl 10 ja lõpetame 18, kuid õhtused vastuvõtud võivad ka pikemaks venida.

Silmaringi laiendamisest ja eneseharimisest huvitatutele toimuvad sügis-kevadisel perioodil üks kord kuus loengud tervise teemadel, millest tavaliselt ei räägita.
Ootame ka inimestelt ettepanekuid, mida nad tahaksid meilt kuulda ja mida võiksime pakkuda, lähtudes meie pakutavatest teenustest.