Tervistav stuudio – Kes me oleme?

Tervisestuudio ja e-pood  “Tervistav Stuudio”

Asume Akadeemia 9, Pärnu ja oleme avatud E-R kell 10-18

Tervistav Stuudio pakub:

  • tervise nõustamist
  • alternatiivmeditsiini teenuseid
  • laias valikus tervisetooteid e-poes

Anname nõu ja abi, et vältida terviseprobleeme ja kuidas nendest vabaneda, kui inimene annab selleks  oma isikliku panuse. Meie protsessid ei ole suunatud ainult  kaebuste leevendamisele, vaid eelkõige tervenemisele ja terveks  jäämisele. Kõigel siin ilmas on põhjus. Vahel me ei leia seda kohe ja ei suuda arusaada,, miks küll mina?,, kuid kasutades erinevaid meetodeid on võimalik kiiremini tõele lähemale jõuda.

Vahel on vaja kasvõi iga päev saada kinnitust ja toetust, et ollakse õigel teel ja ei katkestata alustatut.

Igale abivajajale läheneme individuaalselt 

Läheneme igale kliendile lähtudes tema isiklikest vajadustest ja individuaalsetest valikutest, eelistustest ning  anname talle arusaadavat infot.
Näiteks saab valida, kas ta  alustab lülisamba korrigeerimisega, keha puhastamisega, elundite energeetika testimisega, varjatud toiduainete talumatuse määramisega,  keha puhastamisega jääkainetest ja tervise taastamist bioaktiivsete preparaatidega, muutes elustiili ja toitumistavasid.

Tahame olla abiks igale abivajajale erinevate plaanide koostamisel ja toeks järjepideval elluviimisel. Konsultatsiooni pikkuse saab klient ise määrata, sest meie aja-tabelisse võib aega broneerida vastavalt vajadusele. 

Meie meeskonna sisemine motivatsioon

Kanname oma meeskonnas ideed pakkuda parimaid täiendmeditsiini (=alternatiiv) teenuseid tervise hoidmiseks ja taastamiseks, terveks olemiseks ja terveks saamiseks.

Silmaringi laiendamisest ja eneseharimisest huvitatutele toimuvad sügis-kevadisel perioodil üks kord kuus loengud tervise teemadel, millest tavaliselt ei räägita.
Ootame ka inimestelt ettepanekuid, mida nad tahaksid meilt kuulda ja mida võiksime pakkuda, lähtudes meie pakutavatest teenustest.

Meie missioon

Anda soovitusi terveks olemiseks, tervise hoidmiseks, tervenemiseks ja tervise taastamiseks, austades kliendi õigust informeeritud valikutele ja arvestades kultuurilisi eripärasusi.

Meie visioon

Teenuse pakkumisest on lähtuv  tervisenõustamise, – kasvatuse ja tervise edendamise  aspektid.  Teeme seda üksikisiku, perekonna ja ühiskonna tasandil,  kasutades  parimaid võimalusi, meetodeid ning lahendusi kaasaegsete alternatiivmeditsiini  valikutest.

Meie inimesed oleme osake Loodusest ja meie elu on seotud loodusrütmidega – tõusude ja mõõnadega.

Elus kõigel on kaks poolt: rõõm/mure, tervis/haigus, sünd/surm jne.

Elujõud tuleb meie isiklikust allikast: hingamine, uni, toit, ainevahetus, taastumisprotsessid ja keha organite töö.
Meie igapäevane töö, palavikuline kiirustamine, stress, vaegliikumine, toitumine ja mõtlemine dikteerivad meile sageli sellise eluviisi, mis ei vasta meie keha loomulikele vajadustele. Iga inimene on ainulaadne ja isikupärane s.t inimeste ainevahetus, geneetika, raku energeetika, psüühika ja vaimsus on väga erinevad. Seda kuidas elada ja ,, ellu jääda,, peab otsustama igaüks ise.

Haigestudes kirjutab arst küll leevendava rohu, kuid mitte järgides elustiili ja terviseõpetusi, on abi lühiajaline ja hakkab arenema krooniline haigus.

Pole vaja end koormata keeruliste treeningprogrammidega, rangete dieetidega ega põhjapanevate elumuutustega, tuleks leida isiklik suutlikkuse ja vajaduste tase, õppida ennast tundma ja avastada oma tegelikud vajadused. Terveks olemine on paljuski enda teha ja hoolida.

”Otsige iseendas ja te leiate kõik” (J.W.Goethe)