Teenused

Rohkema info lugemiseks kliki teenuse (teraapia/massaaži) nimetusel. Teenuste hinnad leiad hinnakirjast.

Manuaalteraapiad

Leia lai valik manuaalteraapiaid luustikule, liigestele, lihastele ja kõõlustele.

Kiropraktika on selgroolülide tasakaalustamine ja asendi korrigeerimine.

Kiropraktik mõjutab kätega  lülisammast, jäsemeid, lihaseid, fastsiaid, periosti, siseorganeid, perifeerse närvisüsteemi elemente ja nende kaudu ka kesknärvisüsteemi. 

Kui selgroolülid ja nende vahelised diskid on veidigigi nihkunud, tekivad  mitmed närvivalud: selja-, lihas-, liiges- ja peavalud, pearinglus, tasakaaluhäired ja põhjendamatu väsimus või uimasus.

Kiropraktika  on ohutum kui operatsioon ja võib ennetada operatsiooni vajalikkust.

Peale esimest manipulatsiooni on tihti muutused märgatavad. Enne kiropraktilist manipulatsiooni tehakse kerge lihaseid lõõgastav massaaž ja kõik kokku kestab 20-30 minutit.

Tavaliselt on vaja käia korrigeerimisel 3-4 korda.

Loe täpsemalt

Osteopaatia on manuaalne meetod, kus terapeut kasutab aeglaseid ja rahulikke manipulatsioone liigeste, lihaste ja siseelundite seisundi stabiliseerimiseks ja korrigeerimiseks.

Sobib igas eas – imikust kuni vanurini.

Eriti oluline on laste rühivigade korrigeerimine enne 7 eluaastat ja imikute läbivaatus ja korrektsioon peale sünnitust.

Laste puhul kehtib reegel” mida varem, seda parem”. Teraapia sobib ka vanemaaealistele, sest võtted on rahulikud ja paindlikud.

Oluline on, et klient räägiks ka minevikus juhtunust, sest ka lapsepõlve traumad võivad vanemas eas tervise probleeme esile kutsuda.

Osteopaatia teraapia on lihtne, valutu ja kestab  kuni 1 tund.

Terapeut tegeleb kehaga täpselt nii kaua kui keha suudab seda vastuvõtta.

Loe täpsemalt

Kinesioloogiline teip tõstab naha üles ja loob lümfivedelikule parema äravoolutee, normaliseerib lihasfunktsiooni, parandab lümfiringet, vere tsirkuleerimist ja vähendab valu.

Lähtuvalt teibi nahale asetamise tehnikast ja teibi enda omadustest, tõstab teip naha laineliselt üles ja seeläbi väheneb kudedes rõhk, suureneb tsirkulatsiooni ruum ja ärritab vastavaid retseptoreid, mis parandab vedeliku ainevahetust kudedes. 

Loe täpsemalt 

Pärimusmeditsiin ja loodusteraapiad

Leia lai valik looduslikke teraapiaid.

Kaaniteraapia on väga vana, kuid tihti valesti mõistetud ja kardetud ravimeetod, mis aitab enamike tervisehäirete puhul. 

Kasutatakse kasvanduse apteegikaane, iga punkti ja inimese jaoks on uued kaanid.

Kaaniravil on 3 super mõju:

 1. mehhaaniline – lümfi ja vere laskmine (osati sarnane mõju vere doonorlusega)
 2. energeetiline – asetatakse erinevatesse energiapunktidesse ja mõjutab eluenergia (qi) liikumist – energiakanaleid ja tšakraid (sarnane mõju tsooniteraapia/refleksioloogia ja nõelraviga)
 3. bioloogiline – kaani süljes on üle 120 bioaktiivse aine, mis turgutavad ja aitavad kehal iseterveneda (UNIKAALNE –  ei sarnane mitte ühegi muu teraapiaga – sest kaanisüljes peituvad ained on niivõrd ainulaadsed, et teadus on suutnud matkida vaid hirudiini – verevedeldaja).

Loe täpsemalt

Kuputeraapia põhineb uskumusel, et haigus tekib, kui eluenergia ei saa vabalt läbi meridiaanide liikuda.

Kupud tõmbavad vere kahjustatud kohtadesse, ergutades nahakudede tööd, tõkete kõrvaldamine aitab kehal end tervendada.

Uus veri toob kaasa hapniku ja toitained ning lümfisüsteem toodab paranemiseks vajalikke antikehi. Paranenud vereringe aitab eemaldada nahaprobleeme põhjustavaid toksiine ja patogeene.

Eriti efektiivsed on kupud vere või elunergia (qi) seiskumisest tingitud valude raviks.

Loe täpsemalt 

Mis on Kõrvaküünalde protseduur?

Tuleleek on inimest lummanud aastatuhandeid.
Loodusrahvaste ravipraktikas pikka aega kasutusel olnud kõrvaküünlad soodustavad inimese energiaringlust ja nende toime põhineb põlemisel.
Kõrvaküünlaid tunnevad Siberi ja Mongoolia stepirahvad, Aasia kultuurid ning Põhja- ja Lõuna-Ameerika indiaanlased. Iidsed kaljujoonistused maailma eri paikades tõestavad, et kõrvaküünlaid kasutati nii pidulikel kui ka raviriitustel.Samuti sobib kõrvaküünlaid kasutada meditatsiooni rituaalides. Küünlad soodustavad inimese energiaringlust. Nende toime põhineb põlemisel tekkiva tõusva õhusamba liikumisel, mis masseerib kõrva trumminahka (kuulmekilet). Puhastav tuli eemaldab energiavälja negatiivse vibratsiooni ning tasakaalustab välja.

Kõrvaküünlad on valmistatud kärjevaha, taruvaiku, eeterlikke õlisid (eukalüpti-, kaneeli-, lavendli- ja piparmündiõli jt.), ning ravimtaimi sisaldavast puuvillakiust.

Loe rohkem infot SIIT

Homöopaatia on terviklik tervendussüsteem, mille eesmärgiks on stimuleerida keha enda loomulikku võimet end ise ravida. Homöopaatilised ravimid aitavad kõrvaldada  organismis valitsevat ebakõla, mis väljenduvad haigussümptomite kujul. Homöopaatilised ained kutsuvad ise esile olemasoleva haigusega sarnaseid sümptomeid. Homöopaatia põhimõte on Sarnane ravib sarnast. Preparaatide põhiline eelis on, et nad on naturaalsed (taimne, loomne ja mineraalne algmaterjal) ning orgamismile omased.

Üks holistilistest loodusteraapia liikidest, kus kasutatakse taime õisi.

Õie nektari tilga preparaadid sisaldavad taimede energiat.

Taimede energia tasakaalustab emotsionaalset seisundit ja leevendab psüühilisi probleeme, taastades seeläbi inimese keha isetervendamise võimet.

Igale tundeseisundile oma taim (Iga ravim on seotud ühe põhilise emotsiooniga).

Loe täpsemalt 

AromaTouch tehnika on patenteeritud Aroomi ja Puudutuse teraapia, mille käigus kantakse seljale, kaelale ja taldadele kaheksa erinevat hoolikalt valitud õli. Puudutuste abil mõjutatakse keha meridiaane, refleksoorseid punkte ja fastsiaalset kude.
 Liigutused on aeglased, pehmed ja hästi lõdvestavad. Sellel on väga sügav, kogu organismi puhastav ja lõdvestav toime, mõjudes toetavalt immuunsüsteemile ning kogu organismile. Õrn, rütmiline puudutus töötab harmooniliselt koos imeliste õlide aroomiga, mis jõuavad sügavale kudedesse. Õrn puudutus aktiveerib peaaegu hetkega oksütotsiini (mida sageli nimetatakse “armastuse” või “kallistamise” hormooniks) vabanemise.
 Sel moel saab tuge kogu meie autonoomne närvisüsteem, tänu millele saame maandada füüsilise ja vaimse stressi taset ning taastub kogu keha tasakaal.

Abi ja leevendust saavad:

 • Emotsionaalsed ja psühholoogilised tasakaalutused
 • Meeleolu häired
 • Ärevus, rahutus, depressioon
 • Unehäired
 • Valud ja pinged. Lihasvalud, liigesvalud
 • Stress ja sellest tingitud seisundid
 • Väsimus, jõuetus, energiapuudus
 • Nõrk immuunsus, sagedased külmetushaigused
 • Toetav teraapia paljude sisehaiguste korral.

Tervise nõustamine, toitumine, taimed ja testid

Leia lai valik meetodeid ja teste – saa teada mis su organismis toimub, kuidas ja millega oma organismi toetada, lisaks taimeravi meetodid.

Tervis hõlmab väga paljusid valdkondi ja nõustamises lähtutakse erinevatest vajadustest, probleemidest ja kliendi eelistustest (toitumine, liikumine, elustiili muutused, kahjulikud harjumused, kehalised ja hingelised vaevused).

Inimkeha on üks terviklik süsteem (Vaim, Keha, Hing) ja toimib hästi olles tasakaalus ning kooskõlas iseendaga.

Keegi ei saa haigust ära võtta, ainult keha saab iseennast tervendada ja parandada.

Selleks kutsume teid tervise alasele konsulatsioonile, kus kaardistame organimi olukorda ja anname individuaalseid soovitusi.

Loe täpsemalt 

Korrigeerides toitumist ja kasutades bioaktiivseid organismi puhastavaid tooteid, saab vabastada keha jääkainetest ja toksiinidest (mürkidest).

Normaliseerub rakkude ainevahetus, rakud taastuvad ja tervenevad ning hakkavad paranema organid ja elundkonnad. 

Loe täpsemalt 

Taimeteraapia ehk taimeravi otstarbel kasutatakse kindlaid taimi, milledest kasutatakse mingit osa (juur, koor, seeme, vili, õis, leht või vars).

Ravimiseks kasutatakse taimi mitmel moel (tinktuurina, leotisena, loputusena, tabletina, teena ja salvina).

Taastab keha normaalsed funktsioonid.

Haigestunud organid puhastuvad jääkainetest, tasakaalustub rakkude elutegevus ja aktiveerub enesetaastumine ja organ hakkab  normaalselt tööle.

Taimeravi vajab paranemise protsessiks pikemat aega (tavaliselt 6 nädalat ja enam).

Loe täpsemalt 

Raskemetallid on mürgised ja häirivad ainevahetuses paljude kehavalkude tööd põhjustades raskeid patoloogiad. Mitme erineva raskemetalli samaaegsel kooseksisteerimisel suureneb toksilisus veelgi: nõrgeneb immuunsüsteem, muundub rakupinna ehitus, mille vastu keha asub võitlema (autoimmuunhaigused).

Mõned metallid on neurotoksilised (elavhõbe mõjutab aju, talletub seal ja kahjustab närvirakkude tööd) ja läbib platsentaarbarjääri ning kahjustab loote aju (autism). Raskemetallid põhjustavad vabade radikaalide teket, mis kutsub esile rasvhapete oksüdatsiooni ning hävivad rakumembraanid.

TELLI TEST: Organismis leiduvate elutähtsate  mikroelementide (Ca, Se, Zn, Fe, Cu, Mn, Cr, Mg jt)  ja raskemetallijääkide  keemiline analüüs (Pb, Al, Cd, Hg, Ti jt) juustest.

Võimalik tellida 25 või 40 mineraali test.

Alguses on soovitav teha 25 elemendiga test, sest korrastada tuleb esmalt põhimineraalide olukord.

Loe täpsemalt 

Toitumine on toitumiskunst. Õige vahekord toidukomponentide vahel on esmatähtis ja krooniliste tervisehädade parandamise ja tervenemise aluseks on individuaaltoitumine. 

Ainevahetuslikud kehakaalu probleemid lähtuvad organismi individuaalsusest, elueast ja elustiilist.

Ainult asjatundlik individuaalne konsultatsioon suudab soovitada just igaühele sobiva tervistsäästva ja organismi puhastava toitumisprogrammi.

Igasugune eksperimenteerimine ja šokiteraapia dieetide näol toob kaasa hulga tõsiseid terviseprobleeme.

Loe täpsemalt 

Varjatud toidutalumatuse testid (3-120 erinevat toiduainet ja E-ainet)

Toidutalumatuse testiga kaasneb ka testijärgne konsultatsioon ja isikliku toitumisplaani koostamine.

Inimese vereseerumis uuritakse tsütotoksilist reaktsiooni  erinevate toiduainete toimel.

Selle testi tulemusel saab tegeleda toidu individuaalse valikutega.

Tsütotoksilist reaktsiooni andvatest  toiduainest hoidumise eesmärgiks on, inimkeha ainevahetusjääkidest  vabastamine, immuunsuse tasakaalustamine, soolestiku mikrofloora taastamine ja seedefermentide töö parandamine.

Täpsemat valikut vaata “Loe täpsemalt” või  www.stelior.ee

Loe täpsemalt 

Massaažid

Pakume erinevaid massaaže eri massööride juures. 

Masseeritakse  üksikuid kehaosi või kogu kehal.

Massaaž toimib lihastele, lisaks ka nahale, naha aluskudedele, närvidele, veresoontele.

Otsese mehaanilise toime kõrval mõjutab massaaž organismi ka reflektoorselt – nahas leiduvate närviretseptorite kaudu liigub info kesknärvisüsteemi, mis on terve keha kontrollikeskuseks.

Lõdvestuvad  valulikud ja pinges lihased, kiireneb ainevahetus.

Hea meetod lihtsalt lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks.

Loe täpsemalt 

Kupumassaaž põhineb uskumusel, et haigus tekib, kui eluenergia ei saa vabalt läbi meridiaanide liikuda.

Kupud tõmbavad vere kahjustatud kohtadesse, ergutades nahakudede tööd, tõkete kõrvaldamine aitab kehal end tervendada.

Uus veri toob kaasa hapniku ja toitained ning lümfisüsteem toodab paranemiseks vajalikke antikehi. Paranenud vereringe aitab eemaldada nahaprobleeme põhjustavaid toksiine ja patogeene.

Eriti efektiivsed on kupud vere või elunergia (qi) seiskumisest tingitud valude raviks.

Loe täpsemalt 

Bioenergomassaaž on meie tervisestuudios uudne massaaž, mis põhineb Hiina traditsioonilise meditsiini meridiaanide õpetusel.

Selles peitub kombinatsioon kaaseaegsest bioinformaatikast, energeetikast, neuroloogiast jt teadusharude saavutustest.

Bioenergomassaaži tehnikasse on ühendatud nõelravi, tuina massaaži, moksa-, kupu- ja guasha teraapiat.

Eriline omadus: Üks 1h  kestvusega protseduuri mõju on samaväärne 10 tavalisema massaažiga.

Loe täpsemalt 

Laavakivimassaaž on (tuhandeid aastaid vana raviviis )

Hiina traditsioonilise meditsiini yin ja yang meridiaanide süsteemi bioaktiivsete punktide refleksitsoonide mõjutamine laavakividega.

Laavakivimassaaž on ülimalt mõnus ja lõõgastav massaaž, kus masseeritakse kogu keha nii kuumade laavakividega kui ka kätega.

Kuumus eelsoojendab lihase, nii et saame minna massaažiga sügavale lihasesse valu tegemata.

Laavakivimassaaž on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele – toites elujõudu nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

Massaažiks ei ole vaja eraldi ette valmistuda.

Masseeritakse õliga ja massaažilaua peal.

Massaažis kasutatakse nii õli kui ka eelsoojendatud laavakive.

Klient lamab kahe lina vahel ning paljastatud on vaid see kehaosa, mida parasjagu töödeldakse. 

Loe täpsemalt 

Helle massaaž on eriline energeetiline massaaž naturaalsete doTerra õlidega, milles on ühendatud erinevate teraapiate vägi.

Massaaži käigus, kus on segunenud töö lihastega, akupunktuur, refleksoloogia, aroomi- ja muusikateraapia, keha lõdvestub, mõtted rahunevad ja meeldiv soojus ning väsimus vallutab füüsilise keha.

Kogu keha refleksoloogiliste punktide kaudu saab läbi töötada kõik energia süsteemid (tšakrad, meridiaanid, tsoonid) ja kui Vaim rahuneb, keha puhkab, on tulemuseks täis energiat ja õnnetunnet uus olemine.

Füüsilise- , energeetilise- ja vaimse keha ühendamiseks, kus “probleemidele” lähenemine on väga individuaalne, vastavalt inimese terviklikuse tasakaalutusele

Loe täpsemalt

Raseduseaegne massaaž on lapseootel naisele toeks nii vaimselt, füüsiliselt kui sotsiaalselt.

Rasedate massaaž aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid füüsilisi ja psüühilisi vaevusi: muutustest tingitud seljavalud, pinged kehas, rasedusega kaasnevad jalgade tursed, meeleolu muutused

Loe täpsemalt 

Jalamassaaž on vajalik nii inimestele, kes töötavad pidevalt jalgadel, kui ka nendele, kes pikad päevad istuvad.

Mõlemal puhul on jalgade ainevahetus häiritud ja jalad võivad valutada ja õhtuks turses olla.

Loe täpsemalt 

Lähtudes patsiendi probleemist, kasutab massöör kombineeritud massaaži, mis põhineb shiatsu massaažil ning mille juurde kombineeritakse võtteid teistest massažiliikidest, et saavutada parim lahendus.

Refleksoloogia ehk kogu keha tsoonteraapia aitab lõõgastuda, vaigistada valu, parandada ainevahetust, tugevdada immuunsüsteemi, tasakaalustada hormoone ning üldist enesetunnet paremaks muuta. Teraapia sobib ka näiteks massööridele, füsioterapeutidele jt. lisatöövahendiks teiste teraapiate kõrval.

Psühholoogilised, vaimsed ja energeetilised teraapiad

Leia lai valik meetodeid ja teste – saa teada mis su organismis toimub, kuidas ja millega oma organismi toetada, lisaks taimeravi meetodid.

Individuaalne psühhoteraapia võimaldab kliendil leida tema isikupära ja vajadused ning määratleda ennast sotsiaalses keskkonnas. 

Psühhoterapeut abistab ja toetab klienti iseendas selgusele jõudmisel, alternatiivsete lahenduste ja arenguvõimaluste otsimisel ning valikute tegemisel.

Loe täpsemalt 

Inimene on tervik – keha, meel (tunded ja mõtted) ja hing toimivad alati üheaegselt. Iga mõte, mis sa mõtled, iga tunne, mida sa tunned, mõjutab iga su keharakku, sest meeles toimuv on kehareaktsioonidega otseselt seotud.

Ja vastupidi – kehas toimuv mõjutab seda, mis toimub su psüühikas. Kui üks osa sinust ei toimi harmoonias ülejäänuga, on kogu terviku töö häiritud.

Osa teraapiaseansi ajast viibib klient muutunud e. meditatiivses teadvusseisundis ja uurib oma sisemaailma.

Aju töötab siis teisiti kui argiteadvuse tasandil ning teraapia on efektiivne, kuna alateadvusele on vabam juurdepääs ja mälust on võimalik üles leida probleemide algpõhjused

Loe täpsemalt

Võimaldab mõista olukordi ja probleeme nii enda kui teise osapoole seisukohast vaadatuna ja annab võimaluse avastada inimeste vahelisi suhteid. Teraapia metoodika valitakse vastavalt kliendi probleemidele.

 1. Pereteraapia: Avasta kooselu ja perekonna seaduspärasusi ja vii pereelu uule tasemele.  

 2. Suhte ja paariteraapia: kasutatakse dialoogi, mis annab võimaluse rääkida sellest, mida Sa siiani ei ole saanud väljendada ja kuulata nii, et hakkad oma partnerit nägema uuel viisil ja mõistma milline on tema maailm.Suhteteraapia sobib paaridele, kelle on probleemid või neile, kes soovivad suhet hoida  või  võib tulla ka emaga, sõbrannaga, vennaga jne, kui teie suhted on muutunud keeruliseks või soovite sügavamat ühendust.

 3. Konfliktiteraapia: tekkinud suhtlusprobleemidele/konfliktidele lahenduse leidmine.
  Nt. Kui inimestevahelistesse suhetesse jõuavad pikemaks ajaks emotsionaalne ja füüsiline kaugenemine, millele ise ei leita lahendust, on aeg kolmanda isiku juuresolekul alustada suhtekonflikti lahendamist ja parandamist.Kui juba üks pool pole suhtega rahul, on mõistlik pöörduda probleemiga tegelemiseks terapeudi poole. Eriti oluline on see ühiste laste olemasolul.

Loe täpsemalt

Teraapia käigus neutraliseerime eelmistelt põlvkondadelt saadud, üsas kogetud ning keskkonnast üles nopitud negatiivsed impulsid, mis tekitavad pikaajalist psühhoemotsionaalset stressi ja loovad eeldused krooniliste seisundite tekkeks.

Loe täpsemalt 

Energia on kogu elu alus. Mida enam on energiat meie käsutuses, seda enam suudab keha end parandada.

Reiki kujundab ümber ja mõjutab nii keha kui vaimu.

Reiki vahendamisel voolab energia tervendaja  peopesade kaudu vastuvõtjasse, kes tõmbab energiat endale vajaminevas koguses erinevatesse kehapiirkondadesse, kus energia liikumine on aeglustunud või takistatud.

Tulemuseks on  keha energiataseme tõus, stressi vähenemine, sisemine rahu ja sügav puhkus (uni).

Loe täpsemalt

Access Facelift on energeetiline taastav kehatehnika, mis kustutab hinnangud Sinu rakumälust ja noorendab keha ning Sinu olemust.

Protsessi käigus kasutatakse mitmeid energeetilisi sagedusi, et tervendada keha ja nahka, kaotada vananemise ja vanusega seotud ilmingud, vabastada traumad, aktiveerida rakumälu ja vabastada hinnangud, mille oleme oma keha vananemise osas omaks võtnud.

Access Facelifti kehaprotsessi kogenud inimesed on märganud enda välimuses ja enesetundes mitmeid muutusi: naha elastsemaks muutumine, klaarsus silmades, juuste säramine, rindade ja tuharate pinguldumine, energiatõus kehas, suurenenud lõõgastushetked.

Loe täpsemalt 

Access Bars on energeetiline kehaprotsess, mille käigus terapeut puudutab õrnalt teie pea peal olevaid 32-te punkti

Tulemuseks on tekkiv energiavool, mis vabastab elu takistavaid ja piiravaid emotsioone ning mõttemustreid.

Loe täpsemalt 

BEMER’i teadustiim (Saksamaal) on suutnud välja töötada sellise süsteemi, mis väga tõhusalt ergutab ja aktiveerib sihiteadlikult imeväikeste veresoonte rütmi.

BEMERi põhitoime on mikroveresoonte ja seega mikroverevarustuse stimuleerimises, seetõttu on sellel laialdane ning positiivne mõju kõigile kudedele (igale rakule, isegi luudele ja aitab kõiki organeid).

Mõju avaldub juba 1-2-3 minutilise kasutamise järel.

Ühtlasi stimuleerib see närviimpulsse ja lämmastikoksiidi tootmist.

Loe täpsemalt 

Jaga infot sõbraga: