Teenused

TIMEWAVER INFOVÄLJA SAGEDUSE TERAAPIA

Tänapäeval kuuleme järjest rohkem termineid nagu depressioon, stress, unetus ja unehäired ning haigustest, mille põhjuseid ei suudeta lõpuni lahti selgitada. Teiselt poolt kuuleme ka imelisi tervenemise lugusid, kus lootusetust tervislikust seisundist on välja tuldud ning elatakse täisväärtuslikku elu, kuid ei osata selgitada, kuidas see võimalikuks osutus.

Analüütilise psühholoogia rajaja C.G.Jung jõudis arusaamani, kus ühel hetkel füüsiliselt avalduv haigus võib olla tingitud inimese poolt alla surutud emotsioonidest, mis talletuvad alateadvuses. Kunagi kogetud emotsionaalne trauma, mis jäi lahendamata kujul alateadvusesse, või jätkuva psüühilise probleemi eitamine võib hiljem põhjustada haigusi ja teisi raskeid probleeme.

Psühhosomaatiliste protsesside mõjust füüsilisele tervisele räägitakse järjest rohkem, kuid seni on olnud probleemiks nende põhjuste analüüsi võimaluste piiratus. TimeWaver seadme abil tehtav teraapia on üks võimalik lahendus, kuidas psühhosomaatilisi protsesse analüüsida ning selle analüüsi tulemusel anda inimestele informatsioon, mis on ühe või teise füüsilise või psüühilise probleemi põhjuseks. Peale analüüsi teostamist on võimalik välja pakkuda personaalne programm tekkinud probleemi lahendamiseks ja tervenemise protsessi toetuseks.

Miks sageduse teraapia Sulle kasulik on?

Kahe teadlase Robert O. Beckeri ja Bjorn Nordenstormi mudeli järgi on raku membraani pinge kadumine peaaegu kõikide akuutsete ja krooniliste haiguste põhjuseks. Kui soovime rakkudega suhelda, tuleb meil osata rakkude keelt – selleks keeleks on võnkesagedused. Teaduslikult on kindlaks tehtud, et igal rakul on oma unikaalne võnkesagedus. Kui raku võnkesagedus mingil põhjusel muutub, mis on põhjustatud näiteks keha valest keskkonnast, elustiilist, stressirohkest olukorrast, emotsionaalsest või füüsilisest traumast, muudest välistest ja sisemistest põhjustest jne, siis muutub ka meie enesetunne, kuni ühel hetkel tunneme juba ka kuskil tugevat füüsilist sümptomit (näiteks valu).  Läbi raku võnkesageduse tasakaalustamise protsessi, mille käigus rakk saavutab oma loomuliku sageduse, saame toetada keha tervenemist.

 

Sageduse teraapiat tehakse TimeWaver seadmetega, mis toetavad kehalisi tervenemisi rakutasandil. TimeWaveri seadmetega töötava terapeudi töö on seotud inimese võnkesageduse kaardistamisega, vaeguste tegelike põhjuste välja selgitamisega ja sobivate personaalsete lahenduste välja pakkumisega. Meie sertifitseeritud ja koolitatud terapeudid suudavad aidata kaasa sinu tervenemise protsessile, kasutades selleks kaasaaegset ja Saksamaalt pärit sertifitseeritud tehnoloogiat.

TimeWaver tehnoloogia on välja töötatud selleks, et tervendada raku keskkonda ja eriti mitokondreid, toetamaks rakkude omavahelist suhtlemist, ainevahetust ning jagunemist nagu ka loomulikku rakumembraani võimekust vahetada infot.

 

Kinesioloogiline teipimine

Inimkeha on nagu mitmekihiline õhupall. Iga kihi vahel on vaba ruum, mis on täidetud kehavedelikuga, mis omakorda on pidevas liikuvuses ja omab eesmärki vähendada kudedes kuumust ning puhastada keha jääkainetest. Pitsunud või paistes kehapiirkondades ei saa vedelik erinevate kihtide vahel vabalt liikuda. Kõik see võib olla põhjustatud valest kehahoiakust, liigsest koormusest, traumast jne. Sageli tekib valu ja pingetunne lihastes sellest, et vedeliku tsirkulatsioon naha ja lihaste vahelistes kihtides on häirunud. 
Kinesioloogiline teip tõstab naha üles ja loob lümfivedelikule parema äravoolutee, 
normaliseerib lihasfunktsiooni, parandab lümfiringet, vere tsirkuleerimist ja vähendab valu. Lähtuvalt teibi nahale asetamise tehnikast ja teibi enda omadustest, tõstab teip naha laineliselt üles ja seeläbi väheneb kudedes rõhk, suureneb tsirkulatsiooni ruum ja ärritab vastavaid retseptoreid, mis parandab vedeliku ainevahetust kudedes. Kinesioloogilise teibi neli põhi omadust 
1. parandab lihasfunktsiooni erinevate häirete korral 
2. parandab kudedes vedeliku ainevahetust
3. valu vähendav toime
4. liigesfunktsiooni toetav omadus.

 

«Inimene elab seni, kuni elavad tema veresooned,» ütles tuntud bioloog Nobeli preemia laureaat Alexis Carrel juba eelmise sajandi algul.
BEMER-TERAAPIA
BEMER’i teadustiim (Saksamaal) on suutnud välja töötada sellise süsteemi, mis väga tõhusalt ergutab ja aktiveerib sihiteadlikult imeväikeste veresoonte rütmi. Nõnda toetatakse üht tähtsaimat protsessi verevarustuses.
Dr. Rainer-Christian Klopp: Maailma tunnustatumaid mikrovereringe uurijaid, Berliini Mikrovereringe Instituudi juht: “Me ei liialda, kui me ütleme, et Bemer teraapia on põhjapanev uuendus haigusi ennetavas meditsiinis. See on kõige efektiivsem ja samal ajal kõige rohkem uuritud füüsilise/füüsikalise teraapia meetod tänapäeval!”
Vt. Mikrovererine erinevusi enne ja pärast teraapiat: https://vimeo.com/91505640
Tervise säilitamise või taastamise peamine eeldus on organismi hea verevarustus igas koes iga rakuni välja. Just vere kaudu saab iga rakk toitaineid ja hapnikku ning selle abil eemaldatakse ainevahetuse jäägid. Tervis sõltub rakkude varustamisest toitainetega ja jääkainete kõrvaldamisest.
BEMERi põhitoime on mikroveresoonte ja seega mikroverevarustuse stimuleerimises, positiivne mõju avaldub juba 1-2-3 minutilise kasutamise järel. Ühtlasi stimuleerib see närviimpulsse ja lämmastikoksiidi tootmist.
BEMER mõjub igale rakule, isegi luudele ja aitab kõiki organeid. BEMER stimuleerib halvenenud mikrotsirkulatsiooni ja seetõttu on sellel laialdane mõju kõigile kudedele.

Regulaarse teraapia kasutamist on peetud oluliseks ka haiguste ja vigastuste ennetamisel. 
Seadme tugev toime tuleneb sellest, et 74% meie vereringest moodustavad mikroveresooned ja selles nn “mikrotsirkullatsioonis” transpordivad verd arterioolid, kapillaarid ja veenulid. Nende ristlõigete rütmiline muutmine (vasomotsioon) juhib vere jaotumist kapillaarides.Vananemisega mikroveresooned jäigastuvad, kaotavad oma elastsuse.
Tervise oluliseks eelduseks on hea mikrotsirkulatsioon – vere liikumine ülipeentes veresoontes. Mikrotsirkulatsiooni ala tervikuna kujutab endast väga peente veresoonte tohutut võrgustikku, mille vasomatsiooni suunab loomulik rütm. Haigel või nakatunud inimesel on see rütm häiritud ning seda on vaja uuesti ergutada või normaliseerida.
Kõik veresooned, mis on väiksemad kui 0,2 millimeetrit, saavad sellest teraapiast mõjutatud. Ummistunud veresoone osa hakkab saama mõjutust mikrovereringele kohe kui aparaat tööle panna. Toimub samaaegselt verevoolu mahu suurenemine kapillaarides kui ka ainevahetuse ning venoosse vereringe kiirenemine.Vereringe taastub kõikides kapillaarides kus ta on häiritud
BEMER-teraapia toetab keha füsioloogilisi protsesse ja aitab parandada keha loomulikku autoregulatsiooni (iseregulatsiooni, iseparanemist).
Mille poolest on hea vere mikroringlus?
• Parem verevarustus ja –voolavus
• Parem varustatus toitainete ja hapnikuga
• Parem ainevahetuse jääksaaduste ja toksiinide kõrvaldamine
• Vereringe koormuse vähenemine
• Immuunsuse paranemine ja vähenenud haigustesse nakatumine
• Kiiremad taastumis -ja paranemisprotsessid
• Paranenud uinumis –ja magamisvõime
• Happeliste jääkide kõrvaldamise tõhustamine organismist
• Paranemisprotsesside kiirenemine
• Üldise töövõime tõus
• Üldise enesetunde paranemine
• Keskendumisvõime paranemine
BEMER on meditsiiniline seade, mis on heaks kiidetud Euroopa Liidu määruse 93/42/EMÜ kohaselt.
Bemer-matti kasutanud inimeste tunded peale esimest seanssi:
*mul tõmbas pea selgeks, soolestik läks tööle, kätes hakkas väike torkimine pihta, käed-jalad läksid soojaks
*minu esimene kogemus matiga oli veidi uimastav, kuna jääkained, mis olid kogunenud, hakkasid ilmselt väljapääsu otsima. Kapillaarvereringe hakkas väga kiiresti tööle.
Olete oodatud BEMER-teraapiasse mikrovereringet turgutama!
Tule kindlasti proovima ja anna oma kehale võimalus kiiremini taastuda.
Ära unusta, et veresoonte tervis sõltub eluviisist – liikumisest, tervislikust toidust ja joogist.
MIS ON BEMER TERAAPIA?
BEMERI mattide unikaalsed signaalikujundid toetavad organismi päevast ja uneaegset tervenemist. Bemeri seadmeid on lubatud kasutada ka kodus. BEMER on meditsiiniline seade, mis on heaks kiidetud Euroopa Liidu määruse 93/42/EMÜ kohaselt. Mõjus signaal on kogu maailmas patenteeritud.
BEMER ravimeetodil ei ole täheldatud mingeid kahjulikke kõrvalmõjusid.
LINK BEMERI LEHELE
http://www.bemer-partner.com/bemerGroup/Nogene/en/welcome/
Paremal servas on veel Youtube linke, nagu järgnev link
LINK INGLISKEELSELE VIDEOLE
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2BZ2ZoD__L4

LOENG BEMER-st

 

MARMATERAAPIA

Marma Vidya on õpetus marmadest ehk inimkeha elutähtsatest energiakeskustest. Marma Vidya on veedade ja joogide õpetuste lahutamatu osa, mis eksisteerib juba aastatuhandeid
Marmateraapia omab ayurveda teraapiates tähtsat osa. Sellega on võimalik abistada paljude tervisehäirete puhul. Õige marmade mõjutamise korral on võimalik kutsuda esile muudatusi organite funtsioonides ja keha struktuurses seisundis. Samuti võib teadlikult tugevdada organismi füüsilise ja mentaalse energia voogu, mis on nõrgenenud või kaotanud õige liikumissuuna.
Marmad on eluenergia ehk prana keskused (tinglikud punktid ehk ühenduskohad), kus ühilduvad mitmed füüsilise- ja eeterkeha struktuurid – lihased (mamsad), veresooned (sirad), kõõlused (snajud), luud (asthid), liigesed (sandhid) ning informatiivsed kanalid (sthulad) ja energeetilised kanalid (nadid).
Marmad töötavad nagu energeetilised klapid, mis on võimelised avama ja sulgema energia voogu ning suunama seda keha erinevatesse piirkondadesse.
Marmade mõjutamisel võib suunata energiat blokeeringute likvideerimisele, tugevdada energia liikumist või avada sulgenud energia reserve, sidudes neid tugevamate elu ja looduse jõududega. See teebki marmateraapiast olulise energeetilise tervendamise vahendi.
Marmade seisund on oluline, sest nendesse piirkondadesse kehal toimub toksiinide, stresside ja negatiivsete emotsioonide kogunemine ning need võivad sinna jääda aastateks.
Väljenduda võib see valulikes aistingutes või põletikulistes protsessides nendes piirkondades enne, kui haiguse sümptomid väljenduvad täiel määral.
Marmateraapia on näidustatud nii täiskasvanutele, kui lastele.
Protseduride arv oleneb patsiendi tervislikust seisundist, enamasti 10-15 seanssi.
Vastunäidustuseks on ägedad nakkushaigused, akuutsed seisundid, rasedus.

Teraapia toimub lamades paljastatud kehaga massaazilaual. Kasutatakse õlisid.

TULEVIKUTERAAPIA (ingl.k. Future Life Progression)

See hõlmab laia kasutusvõimalusega tehnikaid, millest võib abi saada nii ettevõtte tippjuht tulevikutrendide kohta info saamiseks kui ka koduperenaine oma lastele sobivaima kooli valimiseks. 

Nende tehnikate abil on võimalik heita pilk tulevikku, saada ühendust oma tulevikutarkuse ja -oskustega ning kujundada oma saatust.  

Tulevikuteraapiat saab kasutada, et:

 • näha tulevikutrende  erinevates eluvaldkondades ja olla seeläbi oma konkurentidest sammu võrra eespool;
 • näha, mida sa teed või kellega koos oled 5 või 10 aasta pärast;
 • näha oma erinevaid valikuvõimalusi seoses töö, armastuse, elukoha, edukuse, tervise või millegi muu olulisega;
 • mõista oma elueesmärki või –ülesannet;
 • kõrvaldada oma teel olevad blokeeringud;
 • kiirendada tuleviku edu saabumist;
 • kohtuda oma hingesugulasega ja oma elu suure armastusega;
 • välja selgitada oma anded, ja palju muud.

Tulevikuteraapia seansi ajal, mis kesta tund aega, aitab terapeut kliendil jõuda lõdvestunud olekusse, mis sarnaneb igaõhtusele unne suikumise seisundile. See on täiesti turvaline.  Klient on sel ajal täielikult teadvusel ja kuuleb väliseid helisid (mööduvad autod, telefonihelin jne). Siiani on  tulemused olnud erakordselt head.

TERVENDAV ENERGEETILINE JA KLASSIKALINE MASSAAZ

 

SUGUVÕSA KARMA TERVENDAMINE, RÄNNAK

 

OSTEOPAATIA-MANUAALTERAAPIA

See on manuaalne meetod, kus terapeut kasutab aeglaseid ja rahulikke manipulatsioone liigeste, lihaste ja siseelundite seisundi stabiliseerimiseks ja korrigeerimiseks.

Sobib igas eas – imikust kuni vanurini. Eriti oluline on laste rühivigade korrigeerimine enne 7 eluaastat ja imikute läbivaatus ja korrektsioon peale sünnitust. Laste puhul kehtib reegel” mida varem, seda parem”.

Teraapia sobib ka vanemaaealistele, sest võtted on rahulikud ja paindlikud. Oluline on, et klient räägiks ka minevikus juhtunust, sest ka lapsepõlve traumad võivad vanemas eas tervise probleeme esile kutsuda. Teraapia on lihtne, valutu ja kestab  kuni 1 tund. Terapeut tegeleb kehaga täpselt nii kaua kui keha suudab seda vastuvõtta.

KIROPRAKTIKA-MANUAALTERAAPIA

Kiropraktika on manuaalteraapia üks alaliike. See on eriala, millel on omad näidustused, spetsiaalne diagnostika ning teraapia võtete süsteem.

Kiropraktik mõjutab kätega  lülisammast, jäsemeid, lihaseid, fastsiaid, periosti, siseorganeid, perifeerse närvisüsteemi elemente ja nende kaudu ka kesknärvisüsteemi. Lülide kahjustuse puhul võib halveneda nendega seotud siseorganite tegevus.

 

REFLEKSOLOOGIA

Jalatallal ja käelabal on peegelpilt sinu kehast, kus on palju punkte, millest igaüks on seotud erinevate organite, funktsioonide ja kehaosadega.

Antud punktide kaudu saab oletada selle punktile vastava organi häiret. Masseeritakse ja avaldatakse survet nendele punktidele jalatalla all, et ergutada närvisüsteemi ja vabastada energiavoog ning mõjutada selle läbi antud organit.

Protseduurile võib soovi korral eelneda spetsiaalne jalgade vann.

KAANITERAAPIA

Apteegikaanid eritavad vereringesse kaanisüljes olevat bioaktiivset ainet hirudiini, mis on verd vedeldava toimega. Kaanid asetatakse erinevatesse energiapunktidesse. Kasutatakse väga paljude tervisehäirete puhul. Põhjalikumaid artikleid saab lugeda kodulehe parempoolses servas olevatest menüüdest.

HOLISTILINE PSÜHHOTERAAPIA

Terviklik inimene kogeb oma olemasolu keha, tunnete, mõtete, hinge  ja vaimu tasandil. Kui üks neist osadest ei toimi, on kogu terviku töö häiritud. Lahendatakse inimestevahelisi suhteid, emotsionaalseid kriise, terviseprobleeme, tasakaalutust, eneseleidmist- ja arendamist.

VABASTAV HINGAMINE

Terapeut kasutab erinevaid hingamistehnikaid, mis aitavad kontakti saada oma alateadvusega, et lahendada probleeme minevikust ja olevikust, tasakaalustada emotsioone ja maandada stressi. Läbi sügava isikliku tunnetuse leiab inimene lahenduse oma probleemidele ise.

KÕRVAKÜÜNALDE PROTSEDUUR

Kõrvaküünlad on taimset päritolu, lehtrikujulised torukesed, mis on valmistatud mesilasvahast ja taruvaigust.
Teraapia mõjul toimub kõrvade puhastamine soojusega tekkiva vaakumi abil ning selle tulemusena väljub vaik kõrvadest. Tavapärasel puhastamisel jääb suurem osa vaigust kõrva siseseinte vastu kinni. Protseduuri tagajärjel paraneb kuulmine ja aktiviseerub paikselt mikroverevarustus.

Näidustused:
• kõrva, nina, kurgu erinevad põletikulised haigused
• peavalud, migreen, unehäired, stress
• kõrvade kohisemine ja kumisemine, “lukus kõrvad”
• otsmiku- ja nina kõrvalkoobaste põletikud
• kõrvavaigu “korgid”

Vastunäidustused:
• mädane eritis kõrvadest
• kõrva trumminaha ja kuulmekäigu kahjustused
• allergia nimetatud küünalde toimeainete suhtes
• turselised, mädased protsessid pea piirkonnas

Protseduuriga samal päeval ei soovitata teha pead märjaks.
Krooniliste nähtude korral soovitatakse 5-6 seanssi 1 kord nädalas, ägedate nähtude korral 1 seanss üle 2-3 päeva

Protseduuri käigus asetatakse koonuseline kõrvaküünal tihedalt kuulmekäiku ja pannakse ülevalt põlema. Õhu soojenemise tulemusena tekib kõrvakanalis vaakum. Soojuse toimel pehmeneb seal olev vaik ja vaakumi toimel tõmmatakse ülemäärane vaik ja mustus kõrvaküünla koonusesse. Kogu toiming on oma olemuselt lõõgastav.

NÕUSTAMINE

Tervis hõlmab väga paljusid valdkondi ja nõustamises lähtutakse erinevatest vajadustest, probleemidest ja kliendi eelistustest (toitumine, liikumine, elustiili muutused, kahjulikud harjumused, kehalised ja hingelised vaevused).

Inimkeha on üks terviklik süsteem (Vaim, Keha, Hing) ja toimib hästi olles tasakaalus ning kooskõlas iseendaga. Keegi ei saa haigust ära võtta, ainult keha saab iseennast tervendada ja parandada.

Organismi puhastamine

Tänapäeval esineb palju saasteainete ja toiduga saadavate lisaainete poolt põhjustatud tervisehäireid. Uudsena tervisehäirete põhjustajana  on leitud  varjatud toiduainete talumatus. Organismile sobimatute ainete poolt tekib immunoloogiline reaktsioon, mis võib olla osaliselt või täielikult paljude probleemide põhjustajaks.

Korrigeerides toitumist ja kasutades bioaktiivseid organismi puhastavaid tooteid, saab vabastada keha jääkainetest ja toksiinidest (mürkidest). Normaliseerub rakkude ainevahetus, rakud taastuvad ja tervenevad ning hakkavad paranema organid ja elundkonnad. Täpsemalt saab lugeda artikleid kodulehe parempoolses servas olevatest menüüdest.

 

REIKI

Iidne kätega ravimise viis, mis põhineb eluenergia edastamisel. Mida enam on energiat meie käsutuses, seda enam suudab keha end parandada.

Energia on kogu elu alus.Reiki kujundab ümber ja mõjutab nii keha kui vaimu. Reiki praktiseerija kannab energiat oma käte abil soovijaile üle, ta toimib energiakanalina – reiki vahendamisel voolab energia tervendaja  peopesade kaudu vastuvõtjasse, kes tõmbab energiat endale vajaminevas koguses erinevatesse kehapiirkondadesse, kus energia liikumine on aeglustunud või takistatud.

Tulemuseks on  keha energiataseme tõus, stressi vähenemine, sisemine rahu ja sügav puhkus (uni).

 

TAIMETERAAPIA

Ravi otstarbel kasutatakse kindlaid taimi, milledest kasutatakse mingit osa (juur, koor, seeme, vili, õis, leht või vars). Taimi kasutatakse ravimiseks mitmel moel (tinktuurina, leotisena, loputusena, tabletina, teena ja salvina).

Taimravijad pigem taastavad normaalseid funktsioone. Haigestunud organid puhastuvad jääkainetest, tasakaalustub rakkude elutegevus ja aktiveerub enesetaastumine ja organ hakkab  normaalselt tööle. Taimravi vajab paranemise protsessiks pikemat aega (tavaliselt 6 nädalat ja enam).

 

RASKEMETALLI JÄÄKIDE JA VAJALIKE MIKROELEMENTIDE KOOSTIS

Raskemetallid on mürgised ja häirivad ainevahetuses paljude kehavalkude tööd põhjustades raskeid patoloogiad. Mitme erineva raskemetalli samaaegsel kooseksisteerimisel suureneb toksilisus veelgi: nõrgeneb immuunsüsteem, muundub rakupinna ehitus, mille vastu keha asub võitlema (autoimmuunhaigused).

Mõned metallid on neurotoksilised (elavhõbe mõjutab aju, talletub seal ja kahjustab närvirakkude tööd) ja läbib platsentaarbarjääri ning kahjustab loote aju (autism). Raskemetallid põhjustavad vabade radikaalide teket, mis kutsub esile rasvhapete oksüdatsiooni ning hävivad rakumembraanid.

Organismis leiduvate elutähtsate  mikroelementide (Ca, Se, Zn, Fe, Cu, Mn, Cr, Mg jt)  ja raskemetallijääkide  keemiline analüüs (Pb, Al, Cd, Hg, Ti jt) juustest. Võimalik tellida 25 või 40 minaraali test. Alguses on soovitav teha 25 elemendiga test, sest korrastada tuleb esmalt põhimineraalide olukord.

TOITUMISTERAAPIA

Toitumine on toitumiskunst. Õige vahekord toidukomponentide vahel on esmatähtis ja krooniliste tervisehädade parandamise ja tervenemise aluseks on individuaaltoitumine. Käesoleval ajal on vaieldamatult selge, et on olemas toidusõltuvad haigused.

Ainevahetuslikud kehakaalu probleemid lähtuvad organismi individuaalsusest, elueast ja elustiilist. Ainult asjatundlik individuaalne konsultatsioon suudab soovitada just igaühele sobiva tervistsäästva ja organismi puhastava toitumisprogrammi. Igasugune eksperimenteerimine ja šokiteraapia dieetide näol toob kaasa hulga tõsiseid terviseprobleeme.

Toidutalumatuse test

 • Varjatud toidutalumatuse test (60 toiduainet)
 • Toidutalumatuse testiga kaasneb ka testijärgne konsultatsioon ja isikliku toitumisplaani koostamine.
 • Inimese vereseerumis uuritakse tsütotoksilist reaktsiooni  erinevate toiduainete toimel.
 • Selle testi tulemusel saab tegeleda toidu individuaalse valikutega. Tsütotoksilist reaktsiooni andvatest  toiduainest hoidumise eesmärgiks on, inimkeha ainevahetusjääkidest  vabastamine, immuunsuse tasakaalustamine, soolestiku mikrofloora taastamine ja seedefermentide töö parandamine.
 • Individuaalsest toiduvalikust kujuneb välja tähtis osa ennetavas meditsiinis.
 • Eesti keeles loe www.stelior.ee
 • Vene keeles saab lugeda www.imupro.ru