Helle massaaž

Mis on Helle massaaž?

 
Helle massaaž on meie Tervistav Stuudio mitmekülgse eestvedaja, tervisementori ja massööri Helle Kullerkupp’u pakutav eriline energeetiline massaaž puhaste ja naturaalsete doTerra õlidega, milles on ühendatud erinevate teraapiate vägi.
 
Tulles massaaži  lihaspingeid lõdvestama,  selja – või õla valu leevendama on  sageli massaažile ootused  ühekülgsed. Kogu keha pinge ja valu võib olla seotud  stressi ja vaimsete probleemidega. Kui klient usaldab massööri käte alla oma keha, siis paratamatult tekib massaaži tegija ja massaaži saaja vahel energeetiline side. Vahel tugevam, vahel nõrgem, aga tekib alati.  Kõik inimesed ei peagi omavahel sobima ja see on just energeetiline sobivus.
 
Iga inimese füüsiline- , energeetiline-  ja vaimne keha on väga eriline.
 

Miks on Helle massaaž kasulik ja kuidas see töötab?

Vastavalt kliendi tüübile saab valida massaažiõlid (doTerra puhtad naturaalsed õlid),  taustamuusika, valguse ja massaaži tugevuse ning tehnikad. 
 
Massaaži käigus, kus on segunenud töö  lihastega, akupunktuur, refleksoloogia, aroomi- ja muusikateraapia, keha lõdvestub, mõtted rahunevad ja meeldiv soojus ning väsimus vallutab füüsilise keha.
 
Kogu keha refleksoloogiliste punktide kaudu saab läbi töötada kõik energia süsteemid (tšakrad, meridiaanid, tsoonid) ja kui Vaim rahuneb, keha puhkab, on tulemuseks täis energiat ja õnnetunnet uus olemine. Vahel vallutab  suur rammestus  kogu füüsilise keha, nii et massaažilaualt on raske tõusta. Võib juhtuda nii, et kohe kodus magama minnes, võib saada pika ja kosutava une, mida ammu pole kogetud. 
 

Kuulame sõnumeid, mida meie füüsiline keha meile jagab

Vahel “kõnelevad”  ehk annavad oma sõnumi  massöörile erinevad organid ja kehaosad (jalad, kõrvad, seedesüsteem) , andes teavet, mida nad tunnevad või soovivad või mida oleks vaja arstil kontrollida:
 
Näiteks, kõhumassaazil sõnum maolt, et tahan korralikult süüa.
Kõrvade massaažil sõnum: kuula rohkem mida räägitakse 
Üks kehapool: suhted mehega on sassis, mis vajab tähelepanud ja korda tegemist või on probleem/ konflikt emaga või isaga, mis vajab lahendamist.
 
 “Probleemidele” lähenemine on väga individuaalne
 

Kaua kestab Helle massaaži seanss?

Selleks, et piisavalt kõik süsteemid läbi käia, kulub aega 1,5 h (90 min.).
Jõuab ka 60-70 min, kuid siis jääb midagi tegemata, mida ehk oleks vaja olnud teha (näiteks kõhtu, nägu või reie sisepinda jm).
 

Mida teha peale Helle massaaži?

Peale massaaži on soovitav jätta kehale kantud naturaalsed õlid maha pesemata, et need toimiksid edasi. Pole soovitav teha füüsilist tööd, ujuda, saunatada või muud füüsilist- või vaimset koormust anda. See päev peab lõppema samas rahulikus ja lõõgastavad tempos.
 
Massaažist võib jääda sõltuvusse ja see on hea sõltuvus.
Jaga infot sõbraga: