Organismi puhastamine

Artikli lugemiseks kliki all oleval lingil:

Põdrakanepi tee

Lutsern ehk alfalfa

17 toiduainet, mida maks armastab

kurkum-looduslik-antibiootikum

organismi-puhastamine-taimedega

Kolmepäevane detox

Organismi puhastamine raku- ja rakuvahelise ruumi tasandil

Toitumine ja organismi puhastamine on  kogu keha terveks  olemise alus, siis oleme pidanud vajalikuks tegeleda selle valdkonna nõustamisega. Kasutatakse tervisliku toitumise nõustamist, varjatud toiduainete talumatuse testimist ja vere-, lümfi- ja soolestiku puhastamist, toidulisandeid, erinevaid manuaalteraapijaid, kaani- ja  taimeravi ja  homöopaatiat abiks võttes.

Paljudes kultuurides ja religioonides on ausees paastud ja ranged dieedi, ikka eesmärgiga keha puhastada ja vabaneda parasiitidest.

Tänapäeval on võimalik saata sülge, uriini, faecest, verd ja juukseid erinevatesse laboratooriumitesse (Peterburg, Saksamaa, Prantsusmaa, Moskva), määramaks varjatud toiduainete talumatust, soolestiku mikoorganismide ja bakterite kooslust, ainevahetuse jääke, parasiite, patogeenseid seeni ja raskemetalli ühendite ning mineraalide  seisu organismis.

Sobimatute toiduainete poolt põhjustatud immunoloogiline reaktsioon võib olla osaliselt või täielikult paljude terviseprobleemide põhjustajaks. Toidutalumatuse tekkepõhjused ei ole veel päris lõplikult selged, kuid tõenäoliselt tuleb neid otsida immuunsüsteemi häiretest, mida omakorda põhjustavad mitmesugused teised tegurid, samuti keskkonna saastatus ja inimeste kokkupuude kahjulike keemiliste ühenditega. Väliskeskkonnast tulenevad saasteained, nagu kemikaalid (olmekeemia), sigaretisuits, heitgaasid, ravimid ja raskemetallid (plii, alumiinium, elavhõbe) omavad tõsist mürgistavat toimet.

Varjatud toiduainete talumatusest räägib akadeemiline meditsiin üha enam ja tänapäevastes uuringutes on leitud, et mitmete raskete ravimatute haiguste põhjuseks on mürgiste ainevahetusjääkide toime organismi normaalsele talitlusele, immuunsüsteemile  ja organite funktsioonile. Antud isikule sobimatute toiduainete pideval söömisel tekib mürgistusseisundi sarnane aseisund, millele lisandub veel keskkonna saastatusega saadav raskemetalliühendite, olmekeemia, E-ainete  ja amalgaam hambaplommide toksiline toime.

Peamiseks jääkainete allikaks on ikkagi põhiliselt meie igapäevane mittetervislik  toit, kus on rohkesti küllastunud rasvhappeid, rafineeritud toitu ja suhkrut. Toit võib sisaldada taimemürke (pestitsiide), loomad, linnud kelle liha sööme, võivad saanud olla ravimeid ja kasvu- ja suguhormoone ning igas valmistoidus on  lisaaineid e E-aineid.

Mingi hetkeni suudab organism ennast ise puhastada ja olenevalt  organismi tugevusest, ühel hetkel hakkavad mürgised jääkained kehas ladestuma. Tekib “ummistus”, mille sümptomiteks on peavalu, krooniline väsimus, depressioon, tursed, unehäired, halb jume, naha probleemid, seedehäired ja liigeste probleemid. Enamasti väljendub probleem erituselundite (neerud, maks, seedetrakt, nahk ja hingamiselundid)  töös. Kuhjunud toksiinid kahjustavad veelgi ülekoormatud erituselundeid ja takistavad nende normaalset tööd. Tekib suletud ring, kust välja pääseda ilma organismi puhastamata pole võimalik.

Samas, kui erituselundid ei saa normaalselt töötada ja keha puhastada, hakkab kannatama hormonaal- ja närvisüsteem. Viimastes uuringutes on leitud, et mõnede raskete  närvisüsteemi haiguste (Parkinsoni tõbi, Autism, laste hüperaktiivsus, epilepsia jpt)  põhjused võivadki siin peituda.  Viimane rahvusvaheline ,, Steliori,, konverents  Tartus (2007), kus esinejateks olid arstid ja professorid  Euroopast,  tegid ettekandeid just sellest  valdkonnast. (www.stelior.ee)

Keha puhastamiseks võib kasutada ka homöopaatia kaasaegset vormi e homotoksikoloogiat (Saksa firma Feel ). See teadusharu võtab haigust kui loomulikku kaitsereaktsiooni haigusttekitavate toksiinide (mürkide) vastu. Sellisteks kaitsereaktsioonideks on palavik, valu, iiveldus, tursed, nahalööve, nõrkus ja põletik. Homotoksikoloogias on välja töötatud kindlad ainete kompleksid, mis koosnevad mitmetest taimsetest ja mineraalsetest komponentidest väga  erinevates lahjendustes.

Homöopaatilised preparaadid pole kallid ja neil pole üldjuhul vastunäidustusi.

Kõik komponendid täiendavad teineteist ja on suunatud lisaravina konkreetse haiguse vastu, aktiveerides organismi enda kaitsemehhanisme, mis neutraliseerivad toksiinide mõju organismile.  Eriti head tulemust on saavutatud krooniliste haiguste täiendteraapiates, hingamisteede-, nahahaiguste, reumaatiliste haiguste,  tasakaalu-  ja seedehäirete puhul.

Bioaktiivsetel toidulisanditel on väga vähe kõrvaltoimeid ja neid  võib edukalt kasutada koos ravimitega, mida tavaliselt on kroonilisele haigele mitmeid samaaegselt  määratud.

Kunagi pole hilja alustada oma keha sisemise suurpuhastusega ja enda  heaks midagi head ära teha.

Detox plaastrid

Lae alla SIIT.