osteopaatia

OSTEOPAAT J. REMÕGA 18.12, 07.01-08.01 vastuvõtt ja vabad ajad.

Vastuvõtt neljapäeviti ja reedeti.

Vajalik eelregistreerimine.

Osteopaatia kujutab endast manuaalset ravimeetodit, mis sobib paljude erinevate terviseprobleemide raviks. Osteopaatia abil ravitakse nii ägedaid kui kroonilisigi valusid, tundetust, liigeste ja selgroolülide jäikust ja rühivigu.

Osteopaatia sobib igas vanuses patsientidele väikelapsest vanurini, sõltumata inimese kehakaalust või soost – eriti soovitav vanematele inimestele, kel liigesed, lihased ja selg valu teevad. Imikutele, väikelastele , õpilastele ja rasedatele ning peale sünnitust emadele. 

Vastuvõtt

  • kuni 50 min
  • rasedatele ja lastele kuni 0,5 h

Protseduurist

Protseduur algab anamneesi ja sissejuhatava vestlusega, pärast mida  vaatab osteopaat patsiendi läbi, kontrollides selgroo liikuvust, rühti ja keha võimalikke pinge koldeid, reflekse ning lihaste jõudlust. Läbivaatuse tulemusena koostatakse tegevusplaan, mille abil mõjutatakse organismi enda tervendamismehhanisme (taastussüsteemi), et need  hakkaksid tööle.

Dr. Juri Remõgast

Tervistavas Stuudios töötav osteopaat-arst-neuroloog Juri Remõga on lõpetanud  Rjaazani akadeemik Pavlovi nimelise Meditsiini Instituudi  ja õppinud osteopaatiat St. Peterburis, Saksamaal ja mujal Euroopa riikides.  Edukalt paraneva ”jääpurika” tüdruku Milana taastusravis on dr. Remõga`l oma osa.

 

Lisainfo: loe osteopaatia kohta SIIT

Jaga infot sõbraga: