osteopaatia

OSTEOPAATIA (J.Remõga) vastuvõtt ja vabad ajad 06.10

Vastuvõtt neljapäeviti ja reedeti.

Vajalik eelregistreerimine.

Osteopaatia kujutab endast manuaalset ravimeetodit, mis sobib paljude erinevate terviseprobleemide raviks. Osteopaatia abil ravitakse nii ägedaid kui kroonilisigi valusid, tundetust, liigeste ja selgroolülide jäikust ja rühivigu.

Osteopaatia sobib igas vanuses patsientidele väikelapsest vanurini, sõltumata inimese kehakaalust või soost – eriti soovitav vanematele inimestele, kel liigesed, lihased ja selg valu teevad. Imikutele, väikelastele , õpilastele ja rasedatele ning peale sünnitust emadele.

Vastuvõtt

  • kuni 50 min
  • rasedatele ja lastele kuni 0,5 h

Protseduurist

Protseduur algab anamneesi ja sissejuhatava vestlusega, pärast mida  vaatab osteopaat patsiendi läbi, kontrollides selgroo liikuvust, rühti ja keha võimalikke pinge koldeid, reflekse ning lihaste jõudlust. Läbivaatuse tulemusena koostatakse tegevusplaan, mille abil mõjutatakse organismi enda tervendamismehhanisme (taastussüsteemi), et need  hakkaksid tööle.

Dr. Juri Remõgast

Tervistavas Stuudios töötav osteopaat-arst-neuroloog Juri Remõga on lõpetanud  Rjaazani akadeemik Pavlovi nimelise Meditsiini Instituudi  ja õppinud osteopaatiat St. Peterburis, Saksamaal ja mujal Euroopa riikides.

Lisainfo: loe osteopaatia kohta SIIT

Jaga infot sõbraga:
Tagasiside
Jaga palun tagasisidet
Kuidas sa oma kogemust meiega hindaksid (veebileht, teenused, suhtlus jm)
Saaksid palun täpsustada oma arvamust
Järgmine
Sisesta palun oma email kui sa soovid, et saaksime võtta sinuga ühendust sinu tagasiside osas
Tagasi
Saada
Täname, et jagasid meiega oma arvamust