osteopaatia

OSTEOPAATIA (J.Remõga) vastuvõtt ja vabad ajad 28.06 ja 11.07

Vastuvõtt neljapäeviti ja reedeti.

Vajalik eelregistreerimine.

Osteopaatia kujutab endast manuaalset ravimeetodit, mis sobib paljude erinevate terviseprobleemide raviks. Osteopaatia abil ravitakse nii ägedaid kui kroonilisigi valusid, tundetust, liigeste ja selgroolülide jäikust ja rühivigu.

Osteopaatia sobib igas vanuses patsientidele väikelapsest vanurini, sõltumata inimese kehakaalust või soost – eriti soovitav vanematele inimestele, kel liigesed, lihased ja selg valu teevad. Imikutele, väikelastele, õpilastele ja rasedatele ning peale sünnitust emadele.

Vastuvõtt

  • kuni 50 min
  • rasedatele ja lastele kuni 0,5 h

Protseduurist

Protseduur algab anamneesi ja sissejuhatava vestlusega, pärast mida vaatab osteopaat patsiendi läbi, kontrollides selgroo liikuvust, rühti ja keha võimalikke pinge koldeid, reflekse ning lihaste jõudlust. Läbivaatuse tulemusena koostatakse tegevusplaan, mille abil mõjutatakse organismi enda tervendamismehhanisme (taastussüsteemi), et need hakkaksid tööle.

Juri Remõgast

Tervistavas Stuudios töötav osteopaat Juri Remõga on lõpetanud Rjaazani akadeemik Pavlovi nimelise Meditsiini Instituudi ja õppinud osteopaatiat St. Peterburis, Saksamaal ja mujal Euroopa riikides.

Lisainfo: loe osteopaatia kohta SIIT

Jaga infot sõbraga: