Suguvõsa karma tervendamine, rännak

Mis on suguvõsa karma tervendamine?

Psühhoteraapia praktikad “Suguvõsa karma tervendamine” on meetod, mille abil inimene teadvustab seoseid oma suguvõsaga.
Me oleme mõjutatud kuue eelneva põlvkonna poolt. Lastel on vaja palju pingutada, et mitte olla oma vanemate moodi, korrata nende ebasoovitavaid käitumismustreid.

“Ärge haletsege ennast, vaid hakake elama! ütleb Dr. Tani.

Mineviku (ehk sanskriti keeles santchita) tervendamise käigus on võimalik vaimselt mõista, et me kõik oleme alguse saanud armastusest. Teadmiste tuli võrdub armastusega. Tundes ühendust Universumi tervendava jõuga, on võimalik vabaneda emotsionaalsetest tormidest oma hinges. Muutes suhtumist oma suhetesse, suguvõsasse ja iseendasse, muutuvad olukorrad ja ka füüsiline tervis.

Praegustes uutes ja keerulistes energiates on väga paljud inimesed segaduses ning silmitsi mitmete raskete probleemidega erinevatel elualadel. See on nii, kuna nüüd, suurte muutuste lävel, mil valmistume üleminekuks uude kuldajastusse, on meie põhiline ülesanne võimalikult puhtaks saada ja seda suhteliselt lühikese aja jooksul, toimub inimkonna jagunemine kaheks – nendeks, kes liiguvad edasi uuele kõrgemale tasemele ja nendeks, kes jäävad vanamoodi oma õppetunde läbima.

Need, kes on liikumas edasi kõrgemasse energiasse võivad aga kogeda elus eriti keerulisi aegu, mil taas kerkivad valusalt esile vanad mustrid ja karmilised probleemid perekonnas, suguvõsas ja sõprade seas, mis justkui peaksid olema nagu ammu tervendatud. Lisaks kogevad paljud kriise ja kokkuvarisemisi mitmel elualal korraga, mis võib olla sedavõrd raske, et kaob lootus ja teadmine, kuidas edasiliikuda.

Tegelikult pole valesti midagi, kannatused annavad vaid märku, et oleme sisenenud uut aega ettevalmistavasse “puhastustulle” – meid avatakse ja tehakse ümber, toimub suur negatiivse energia lagundamine.

Miks on suguvõsa karma tervendamine kasulik?

Meie ülesanne hetkel on täielikult, veelgi sügavamal tasandil kui varem, lõpetada oma minevikumustrid ning puhastada ema- ja isaliini pidi oma suguvõsa ja perekonna karma.  Iga inimene töötab 7 põlvkonna vältel läbi suguvõsa karmat ja see karma antakse edasi emalt tütrele, isalt pojale. Suguvõsa probleemide peamine tundemärk on nende kordumine põlvest põlve.

Selleks, et toimida edukalt uues maailmas, peame olema kontaktis oma esivanemate toetava energiaga, energia saab esivanematelt meie suunas liikuda aga ainult siis, kui oleme kõrvaldanud kõik blokeeringud suhetes nii ema- kui isaliini pidi. Kui me need blokeeringud kõrvaldame, siis oleme ühenduses sajandite tarkusega ning saame kasutada oma esiemade ja -isade väge ja jõudu.

Veel on oluline hoolitseda enda füüsilise keha ja tervise eest, sest sellest sõltub, kuidas rakud toimivad. Ka Maa energiaväljas toimuvad muutused, praegusel perioodil on inimeste mõju maale eriti tugev. Seega igaüks, kes hoolitseb iseenda puhastumise ja valguse eest, hoolitseb samal ajal ka Maa eest. Kui meie kehad on tugevad ja terved, on seda ka Maa.

Teis töötavad suguvõsa programmid, kui põlvkonniti korduvad:

  • Probleemid suhetes: üksindus, võimetus astuda abiellu, lahutused, perekondlikud konfliktid, petmised.
  • Pärilikud haigused: eriti diabeet, onkoloogilised haigused, nõrgamõistuslikkus, Alzheimeri tõbi
  • Disharmoonilised suhted laste ja vanemate vahel: mittemõistmine, mittevastuvõtmine, tülid.
  • Probleemid lapsesaamisega: viljatus, võimetus last lõpuni ilmale kanda, abordid, väikelapse surm.
  • Finantsilised raskused: vaesus, elu palgapäevast palgapäevani, pankrotid, võitlus päranduse pärast, krediidid, võlad.

Kas märkasite endas suguvõsa programmi? Kurvastada pole mõtet, et nüüd olete määratud kogema vaid ebaõnne.

Kuidas suguvõsa karma tervendamine toimub?

Tervenemine on võimalik ainult meditatiivses ehk muutunud meele seisundis. Seansi ehk rännaku käigus võtab klient ka ise aktiivselt osa tervenemise protsessist. Juhendajal on vahendaja roll inimese meele ja Kõiksuse teadvuse vahel.

Paljude tervisehädade, pereprobleemide ja käitumismustrite põhjusteks võib olla pere-karma kordumine ning valitsemine mitmete põlvkondade jooksul.

Vastuvõtt kestab 2-3 tundi ja on individuaalne, kus kasutatakse terapeudi äranägemise järgi erinevaid meetodeid.

Kogemus näitab, et juba peale esimest seanssi muutub elu oluliselt harmoonilisemaks. Tulemuse kinnistamiseks võib soovi korral mõne aja pärast protsessi korrata.

Läbiviija:

Dr. Juta Tani – õppinud ja töötanud lastearstina, kuid aastaid tegeleb inimeste tervendamisega kasutades psühhoteraapilisi meetodeid.

Lisalugemist:

Video: psühhoteraapia “Suguvõsa karma tervendamine”

Minevikumustrite lahutamine

Jaga infot sõbraga: