kuputeraapia laavakivi massaaz ja korvakyynalde protseduur

Kuputeraapia, laavakivid koos massaažiga. Kõrvaküünalde protseduur (Helle Kullerkupp)

Vajalik registreerumine. Kuumad laavakivid  TASUTA kui tellid 1,5 h massaaži.

Kuputeraapia põhineb uskumusel, et haigus tekib, kui eluenergia ei saa vabalt läbi meridiaanide liikuda. Tõkete kõrvaldamine aitab kehal end tervendada.

Kupud tõmbavad vere kahjustatud kohtadesse, ergutades nahakudede tööd. Uus veri toob kaasa hapniku ja toitained ning lümfisüsteem toodab paranemiseks vajalikke antikehi, paranenud vereringe eemaldada nahaprobleeme põhjustavaid toksiine ja patogeene.

Laavakivimassaaž ehk väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli).

Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine – nn jaotatakse ümber energiavoolud (sealt, kus oli palju – võetakse liigne maha, sinna, kus oli vähe – lisatakse juurde, see tasakaalustab).

Loodusrahvaste ravipraktikas pikka aega kasutusel olnud kõrvaküünlad soodustavad inimese energiaringlust ning nende toime põhineb põlemisel.
Ummistunud poorid avanevad ning tõusev õhuvool tõmbab kõrvast välja sinna kogunenud vaigu.

Protseduuri tagajärjel paraneb kuulmine ja aktiviseerub paikselt mikroverevarustus.

Taimset päritolu, lehtrikujulised torukesed –
valmistatud kärjevaha, taruvaiku, eeterlikke õlisid ning ravimtaimi sisaldavast puhtast puuvillakiust ning need pehmendavad ja eemaldavad kõrvavaiku, vaigistavad valu, ergutavad lokaalset vereringet, stimuleerivad kuulmist, parandavad lümfiringlust ja ainevahetust.

Lisainfo: kuputeraaapia ja -massaaž, laavakiviteraapia ja -massaaž, kõrvaküünalde protseduur

Jaga infot sõbraga: