Organismi puhastamine

Mis on organismi puhastamine?

Organismi puhastamine raku- ja rakuvahelise ruumi tasandil

Toitumine ja organismi puhastamine on  kogu keha terveks  olemise alus, siis oleme pidanud vajalikuks tegeleda selle valdkonna nõustamisega.

Kasutatakse (kuidas organismi puhastada):

  • tervisliku toitumise nõustamist
  • varjatud toiduainete talumatuse testimist
  • vere-, lümfi- ja soolestiku puhastamist
  • toidulisandeid
  • erinevaid manuaalteraapiaid
  • kaani- ja  taimeravi ja  homöopaatiat abistava võttena

Paljudes kultuurides ja religioonides on au sees paastud ja ranged dieedi, ikka eesmärgiga keha puhastada ja vabaneda parasiitidest.

Lase end testida!

Tänapäeval on võimalik saata sülge, uriini, fekaali, verd ja juukseid erinevatesse laboratooriumitesse (Peterburg, Saksamaa, Prantsusmaa, Moskva), määramaks varjatud toiduainete talumatust, soolestiku mikoorganismide ja bakterite kooslust, ainevahetuse jääke, parasiite, patogeenseid seeni ja raskemetalli ühendite ning mineraalide  seisu organismis.

Sobimatute toiduainete poolt põhjustatud immunoloogiline reaktsioon võib olla osaliselt või täielikult paljude terviseprobleemide põhjustajaks.

Toidutalumatuse tekkepõhjused ei ole veel päris lõplikult selged, kuid tõenäoliselt tuleb neid otsida immuunsüsteemi häiretest, mida omakorda põhjustavad mitmesugused teised tegurid, samuti keskkonna saastatus ja inimeste kokkupuude kahjulike keemiliste ühenditega. Väliskeskkonnast tulenevad saasteained, nagu kemikaalid (olmekeemia), sigaretisuits, heitgaasid, ravimid ja raskemetallid (plii, alumiinium, elavhõbe) omavad tõsist mürgistavat toimet.

Varjatud toiduainete talumatus

 Selles räägib akadeemiline meditsiin üha enam ja tänapäevastes uuringutes on leitud, et ..

.. mitmete raskete ravimatute haiguste põhjuseks on mürgiste ainevahetusjääkide toime organismi normaalsele talitlusele, immuunsüsteemile  ja organite funktsioonile.

Antud isikule sobimatute toiduainete pideval söömisel tekib mürgistusseisundi sarnane seisund, millele lisandub veel keskkonna saastatusega saadav raskemetalliühendite, olmekeemia, E-ainete  ja amalgaam hambaplommide toksiline toime.

Peamiseks jääkainete allikaks on ikkagi põhiliselt meie igapäevane mittetervislik  toit, kus on rohkesti küllastunud rasvhappeid, rafineeritud toitu ja suhkrut. Toit võib sisaldada taimemürke (pestitsiide), loomad, linnud kelle liha sööme, võivad saanud olla ravimeid ja kasvu- ja suguhormoone ning igas valmistoidus on  lisaaineid e E-aineid.

Mingi hetkeni suudab organism ennast ise puhastada ja olenevalt  organismi tugevusest, ühel hetkel hakkavad mürgised jääkained kehas ladestuma. Tekib “ummistus”, mille sümptomiteks on peavalu, krooniline väsimus, depressioon, tursed, unehäired, halb jume, naha probleemid, seedehäired ja liigeste probleemid. Enamasti väljendub probleem erituselundite (neerud, maks, seedetrakt, nahk ja hingamiselundid)  töös. Kuhjunud toksiinid kahjustavad veelgi ülekoormatud erituselundeid ja takistavad nende normaalset tööd. Tekib suletud ring, kust välja pääseda ilma organismi puhastamata pole võimalik.

Samas, kui erituselundid ei saa normaalselt töötada ja keha puhastada, hakkab kannatama hormonaal- ja närvisüsteem.

Viimastes uuringutes on leitud, et mõnede raskete  närvisüsteemi haiguste (Parkinsoni tõbi, Autism, laste hüperaktiivsus, epilepsia jpt)  põhjused võivadki siin peituda.  Viimane rahvusvaheline ,, Steliori,, konverents  Tartus (2007), kus esinejateks olid arstid ja professorid  Euroopast,  tegid ettekandeid just sellest  valdkonnast. (www.stelior.ee)

Miks on vaja organismi puhastada ?

Tänapäeval esineb palju saasteainete ja toiduga saadavate lisaainete poolt põhjustatud tervisehäireid. Uudsena tervisehäirete põhjustajana  on leitud  varjatud toiduainete talumatus. Organismile sobimatute ainete poolt tekib immunoloogiline reaktsioon, mis võib olla osaliselt või täielikult paljude probleemide põhjustajaks.

Korrigeerides toitumist ja kasutades bioaktiivseid organismi puhastavaid tooteid, saab vabastada keha jääkainetest ja toksiinidest (mürkidest). Normaliseerub rakkude ainevahetus, rakud taastuvad ja tervenevad ning hakkavad paranema organid ja elundkonnad.

Kuidas organismi puhastada?

Keha puhastamiseks võib kasutada eelpool nimetatud võimalusi või ka homöopaatia kaasaegset vormi e homotoksikoloogiat (Saksa firma Feel ).
See teadusharu võtab haigust kui loomulikku kaitsereaktsiooni haigusttekitavate toksiinide (mürkide) vastu. Sellisteks kaitsereaktsioonideks on palavik, valu, iiveldus, tursed, nahalööve, nõrkus ja põletik. Homotoksikoloogias on välja töötatud kindlad ainete kompleksid, mis koosnevad mitmetest taimsetest ja mineraalsetest komponentidest väga  erinevates lahjendustes.

Homöopaatilised preparaadid pole kallid ja neil pole üldjuhul vastunäidustusi.

Kõik komponendid täiendavad teineteist ja on suunatud lisaravina konkreetse haiguse vastu, aktiveerides organismi enda kaitsemehhanisme, mis neutraliseerivad toksiinide mõju organismile.  Eriti head tulemust on saavutatud krooniliste haiguste täiendteraapiates, hingamisteede-, nahahaiguste, reumaatiliste haiguste,  tasakaalu-  ja seedehäirete puhul.

Bioaktiivsetel toidulisanditel on väga vähe kõrvaltoimeid ja neid  võib edukalt kasutada koos ravimitega, mida tavaliselt on kroonilisele haigele mitmeid samaaegselt  määratud.

Kunagi pole hilja alustada oma keha sisemise suurpuhastusega ja enda  heaks midagi head ära teha.

Loe lisa kogutud artikklitest SIIT

 

Jaga infot sõbraga: