Access Bars

Mis on Access Bars?

Access Bars on energeetiline kehaprotsess, mille käigus terapeut puudutab õrnalt teie pea peal olevaid 32-te punkti.  Selle tulemusena tekkiv energiavool vabastab elu takistavaid ja piiravaid emotsioone ning mõttemustreid.

Pikka aega on inimesed funktsioneerinud lähtuvalt oma mõtetest, tunnetest ja emotsioonidest – lähtuvalt meie meele arutlevast meelest, mis ongi loonud reaaluse, kus me elame. Nendest piirangutest vabaks saamine võimaldab hakata elama teadmises, märkamises, olemises ja vastuvõtmises ning  muuta reaalsust oma unistuste elu suunas.

Bars puhastab piirangud meie kehast ja erinevatest eluvaldkondadest nagu raha, vanus, seksuaalsus, tervenemine, rõõm, kurbus, loovus, teadlikkus, kontroll…ja veel palju muud.

 

Bars võimaldab elada ilma hinnanguteta, avab uksed muutustele, tervenemisele ja elus piiramatul hulgal võimalustele.

Miks on Access Bars kasulik?

Bars vabastab kõik kaalutlused, mõtted, tunded, emotsioonid, otsused, hinnangud ja uskumused kõikidest eludest, mis on elektriliselt salvestatud sinu ajju. Vabanemine toimub siis kui parse puudutatakse; see lubab sellele salvestunud prügil vabaneda.

Sarnaselt sellele, et kui majas kustuvad tuled ja sa vajutad kaitselülitit või pealülitit, et tuled uuesti süttiksid: pars lubab su tuledel uuesti süttida. Universumi energia muutub sulle kättesaadavaks suurema rahu, kerguse, rõõmu ja hiilgusega.

Paljud kogevad muudatusi paremuse poole mitmes eluvaldkonnas – materiaalsel, suhtealasel või füüsilise tervise tasandil.

Peale Barsi sessiooni tunnevad inimesed end tavaliselt:

  • kergemalt
  • vähenenud on füüsilised vaevused
  • stressi ja ärevuse tase langenud
  • parem uni
  • suureneb energia tase kehas
  • mõjub hästi keskendumisvõimele
  • paraneb õpivõime

Kuidas Access Bars toimub?

Meie pea peal on 32 energiapunkti. Bars toimub läbi nende punktide mõjutamise. Kui neid punkte kergelt puudutada, siis need aktiviseeritakse, lastes energiatel voolama hakata kergemalt ja voolavamalt. Elektriline ühendus mis neid uskumusi, mõtteid ja otsuseid ning emotsioone koos hoidis, ühendatakse lahti ja kõik need, mis pole sul lubanud seni vastu võtta, eemaldatakse kergelt ja pingevabalt.

Meie mälus on kõik tallel – mõtted, emotsioonid, suhtumised läbi aegade. Kui nende Barsi punktidega töötada, siis hakkavad osad sisemised uskumused, mida vaja ei ole, ära lahustama ja mälu nendest tühjenema. Kui vanad osad on läinud, tekib uus ruum selleks, et  kõike uut ja paremat juurde ja vastu võtta.

 

Lisalugemist:

Jaga infot sõbraga: