BEMER-teraapia

Mis on Bemeri teraapia?

Inimene elab seni, kuni elavad tema veresooned,” ütles tuntud bioloog Nobeli preemia laureaat Alexis Carrel juba eelmise sajandi algul.

BEMER’i teadustiim (Saksamaal) on suutnud välja töötada sellise süsteemi, mis väga tõhusalt ergutab ja aktiveerib sihiteadlikult imeväikeste veresoonte rütmi. Nõnda toetatakse üht tähtsaimat protsessi verevarustuses.

BEMERI mattide unikaalsed signaalikujundid toetavad organismi päevast ja uneaegset tervenemist. Bemeri seadmeid on lubatud kasutada ka kodus. BEMER on meditsiiniline seade, mis on heaks kiidetud Euroopa Liidu määruse 93/42/EMÜ kohaselt. Mõjus signaal on kogu maailmas patenteeritud.
BEMER ravimeetodil ei ole täheldatud mingeid kahjulikke kõrvalmõjusid.

Dr. Rainer-Christian Klopp: (Maailma tunnustatumaid mikrovereringe uurijaid, Berliini Mikrovereringe Instituudi juht):
“Me ei liialda, kui me ütleme, et Bemer teraapia on põhjapanev uuendus haigusi ennetavas meditsiinis. See on kõige efektiivsem ja samal ajal kõige rohkem uuritud füüsilise/füüsikalise teraapia meetod tänapäeval!”

Vaata videot mikrovereringe erinevustest enne ja pärast teraapiat.

 

Kuidas Bemeri-teraapia töötab?

Tervise säilitamise või taastamise peamine eeldus on organismi hea verevarustus igas koes iga rakuni välja. Just vere kaudu saab iga rakk toitaineid ja hapnikku ning selle abil eemaldatakse ainevahetuse jäägid. Tervis sõltub rakkude varustamisest toitainetega ja jääkainete kõrvaldamisest.

BEMERi põhitoime on mikroveresoonte ja seega mikroverevarustuse stimuleerimises, positiivne mõju avaldub juba 1-2-3 minutilise kasutamise järel. Ühtlasi stimuleerib see närviimpulsse ja lämmastikoksiidi tootmist.
BEMER mõjub igale rakule, isegi luudele ja aitab kõiki organeid. BEMER stimuleerib halvenenud mikrotsirkulatsiooni ja seetõttu on sellel laialdane mõju kõigile kudedele.

Regulaarse teraapia kasutamist on peetud oluliseks ka haiguste ja vigastuste ennetamisel. 
Seadme tugev toime tuleneb sellest, et 74% meie vereringest moodustavad mikroveresooned ja selles nn “mikrotsirkullatsioonis” transpordivad verd arterioolid, kapillaarid ja veenulid. Nende ristlõigete rütmiline muutmine (vasomotsioon) juhib vere jaotumist kapillaarides.Vananemisega mikroveresooned jäigastuvad, kaotavad oma elastsuse.

Tervise oluliseks eelduseks on hea mikrotsirkulatsioon – vere liikumine ülipeentes veresoontes.

Mikrotsirkulatsiooni ala tervikuna kujutab endast väga peente veresoonte tohutut võrgustikku, mille vasomatsiooni suunab loomulik rütm. Haigel või nakatunud inimesel on see rütm häiritud ning seda on vaja uuesti ergutada või normaliseerida.
Kõik veresooned, mis on väiksemad kui 0,2 millimeetrit, saavad sellest teraapiast mõjutatud. Ummistunud veresoone osa hakkab saama mõjutust mikrovereringele kohe kui aparaat tööle panna. Toimub samaaegselt verevoolu mahu suurenemine kapillaarides kui ka ainevahetuse ning venoosse vereringe kiirenemine.Vereringe taastub kõikides kapillaarides kus ta on häiritud

 

Miks on BEMERI-teraapia kasulik?

BEMER-teraapia toetab keha füsioloogilisi protsesse ja aitab parandada keha loomulikku autoregulatsiooni (iseregulatsiooni, iseparanemist).

Miks on oluline, et Sul oleks hea mikrovereringlus?

 • Parem verevarustus ja –voolavus
 • Parem varustatus toitainete ja hapnikuga
 • Parem ainevahetuse jääksaaduste ja toksiinide kõrvaldamine
 • Vereringe koormuse vähenemine
 • Immuunsuse paranemine ja vähenenud haigustesse nakatumine
 • Kiiremad taastumis -ja paranemisprotsessid
 • Paranenud uinumis –ja magamisvõime
 • Happeliste jääkide kõrvaldamise tõhustamine organismist
 • Paranemisprotsesside kiirenemine
 • Üldise töövõime tõus
 • Üldise enesetunde paranemine
 • Keskendumisvõime paranemine

Tagasiside Bemeri kasutajatelt:

Bemer-matti kasutanud inimeste tunded peale esimest seanssi:
*mul tõmbas pea selgeks, soolestik läks tööle, kätes hakkas väike torkimine pihta, käed-jalad läksid soojaks
*minu esimene kogemus matiga oli veidi uimastav, kuna jääkained, mis olid kogunenud, hakkasid ilmselt väljapääsu otsima. Kapillaarvereringe hakkas väga kiiresti tööle.

Olete oodatud BEMER-teraapiasse mikrovereringet turgutama!
Tule kindlasti proovima ja anna oma kehale võimalus kiiremini taastuda.
Ära unusta, et veresoonte tervis sõltub eluviisist – liikumisest, tervislikust toidust ja joogist.

Lisalugemist:

 

Jaga infot sõbraga: