Erinevad massaazid

Erinevad massaažidKlassikaline massaaž

Masseeritakse  üksikuid kehaosi või kogu kehal. Lõdvestuvad  valulikud ja pinges lihased, kiireneb ainevahetus. Hea meetod lihtsalt lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks.

Lümfimassaaž

Nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav pindmine massaaž. Stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast. Lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ja ainevahetushaiguste ning rasedusaegsete tursete puhul.

Vistseraalmassaaž

Siseelundite spetsiifiline ravimassaaž, mis on suunatud otseselt kõhuõõne elundite ainevahetuse parandamisele. Tehakse massaažilaual paljale kehale ilma õlita.

Meemassaaž

Mee bioaktiivsed ained viiakse läbi naha lümfi- ja vereringesse. Sealt edasi seljaajuni ja siseorganiteni, kus elavneb ja paraneb ainevahetus. Mee kleepuvat-nakkuvat omadust kasutatakse surnud naharakkude „lahtikiskumiseks“ naha aluskihi küljest, et elavdada naha eritusfunktsioone mitmesuguste  toksiliste ainevahetusjääkide väljutamiseks  naha kaudu.

Tiibeti massaaž

Massaaž toimub soojade kivide, õli ja taimeekstraktidega, mille tulemusel  stimuleeritakse vere- ja lümfiringet. Kivi talletab soojust ja edastab seda sügavuti kudedesse. Töödeldakse meridiaane, keha aktiivpunkte ja lihasgruppe.

Kupumassaaž

Massaaži eripäraks on kummist kuppude abil tekitatav vaakum. Vaakum parandab vedelike ringlust, vähenevad lihaspinged. Trimmib nahka, puhastab poore, vähendab tselluliiti.

Rasedate massaaž

Klassikalisel ja tai massaažil põhinev ja lapseootel naise spetsiifilisi vajadusi ja ohte arvestav lõõgastav massaaž . Tehakse toolil istudes, matil või massaažilaual külili patjadele toetudes. Võib teha vastavalt kliendi soovile nii paljale nahale kui ka läbi riiete.

Lastemassaaž

Imikule võib teha massaaži ja alustada võimlemist 1,5-2 kuu vanuselt. Puudutuse läbi suureneb lapsel vastuvõtuvõime ümbritsevale maailmale ja tema ealine areng paraneb ja kiireneb. Lapsel arenevad paremini psüühilised ja vaimsed võimed. Massaaž parandab lapse immuunsüsteemi ja laps ei haigestu nii tihti.