Erinevad massaažid

Kui soovid lugeda rohkemat infot konkreetse massaaži kohta, siis kliki massaaži nimetusel.

Pakume erinevaid massaaže ihule, hingele ja meeltele meie profesionaalide käe all.

Klassikaline massaaž

 

Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. 

Masseeritakse üksikuid kehaosi või kogu kehal, mille tulemusel lõdvestuvad valulikud ja pinges lihased, kiireneb ainevahetus.

Hea meetod lihtsalt lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks. 

 

32€/50-60 min

Kupumassaaž
(selg, kõht, kopsud)

 

Kupumassaaz on massaažiliik, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse kuppe.

Massaaži eripäraks on kummist kuppude abil tekitatav vaakum. Vaakum parandab vedelike ringlust, vähenevad lihaspinged. Trimmib nahka, puhastab poore, vähendab tselluliiti.

 

30 -40 min

20€ (eraldi protseduur)

7€ (lisandudes massaažile)

Jalatalla refleksoloogiline massaaž

 

Tai jalamassaaži aluseks on refleksoloogilised jalakaardid, mis on pärit Hiina rahvaravist. Jalatallal on peegelpilt sinu kehast, kus on palju punkte, millest igaüks on seotud erinevate organite, funktsioonide ja kehaosadega. Jalalaba on täis punkte, mille kaudu on võimalik organite tööd tõhustada, kehapingeid maandada ja enesetunnet parandada.

Jalatalla massaaži tehakse õlide ja salvidega kasutades liuglevat tehnikat mööda jalaliine. Protseduurile võib soovi korral eelneda spetsiaalne jalgade vann.

  35€/50 min

Üldine jalgade massaaz
(väsinud jalad)

  Jalamassaaž on vajalik nii inimestele, kes töötavad pidevalt jalgadel, kui ka nendele, kes pikad päevad istuvad. Mõlemal puhul on jalgade ainevahetus häiritud ja jalad võivad valutada ja õhtuks turses olla.   35€/50 min

Marma
(kogu keha
refleksoloogiline) massaaž

 

 

Marmade (ajurveeda järgi) – energiakeskuste mõjutamise korral on võimalik kutsuda esile muudatusi organite funktsioonides ja keha struktuurses seisundis. Samuti võib teadlikult tugevdada organismi füüsilise ja mentaalse energia voogu, mis on nõrgenenud või kaotanud õige liikumissuuna.

Teraapia toimub lamades paljastatud kehaga massaažilaual, kasutatakse õlisid.

 

 

 

50€/1,5h (esmane)

37€/1h (korduv)

Ajurveeda massaaž (Ayurveda Kerala massaaž)

 

Kui tavameditsiin keskendub peamiselt haiguste ravimisele ja nendega toimetulekule, siis Ajurveedas on põhirõhk haiguste ennetamisel ning see annab meile teadmised, kuidas haigusi juba eos vältida ning haigestumise korral tekkepõhjused kõrvaldada.

Ajurveeda (Ayurveda Kerala massaaž) massaaž on erakordselt lõõgastav. Selles massaažis mõjutatakse ayurvedas kirjeldatud marma (energia) punkte ja seetõttu on ta hea haiguste ennetamiseks ning kehalise ja vaimse harmoonia saavutamiseks.

Massaažis kasutatakse õrna silitamist ja soojendavat hõõrumist. 

  35€/60 min

Laavakivimassaaž (jalad, selg, õlad)

 

 

Laavakivimassaaž on (tuhandeid aastaid vana raviviis ) Hiina traditsioonilise meditsiini yin ja yang meridiaanide süsteemi bioaktiivsete punktide refleksitsoonide mõjutamine laavakividega.

Laavakivimassaaž on ülimalt mõnus ja lõõgastav massaaž, kus masseeritakse kogu keha nii kuumade laavakividega kui ka kätega. Kuumus eelsoojendab lihase, nii et saame minna massaažiga sügavale lihasesse valu tegemata.

Laavakivimassaaž on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele – toites elujõudu nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

Masseeritakse õliga ja massaažilaua peal.

 

Lisandudes klassik. massaažile 7€

Eraldi protseduur 20€

Rasedate massaaž

 

Rasedate massaaž on terve ootava ema jaoks meeldiv, kasulik ja igati soovitatav protseduur, mis aitab keha vormis hoida, ennetada turseid, jalgade väsimist, meeleolu kõikumistega toime tulla. Klassikalisel ja tai massaažil põhinev ja lapseootel naise spetsiifilisi vajadusi ja ohte arvestav lõõgastav massaaž .

Tehakse toolil istudes, matil või massaažilaual külili patjadele toetudes. Võib teha vastavalt kliendi soovile nii paljale nahale kui ka läbi riiete.

  35€/50 min

Broneerimiseks kirjuta:  tervistavstuudio@gmail.com või helista lauatelefonil: +372 4429 020, mobiilil: +372 5143 325.